Sari la conținut
Forum Roportal
Jet Black

Vreau o prietena(nu am avut niciodata)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar ca e empirica, la cate femei am cunoscut eu una nu a facut exceptie. Ajung chiar sa cred ca mai degraba sunt barbati care fac exceptii...

si iar vin cu un cliseu :doh: ...nu cauti unde trebuie!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rectific... putin mai frumos ca dracu'.

 

 

Mai, da' paros esti? se pare ca e important :)

 

si iar vin cu un cliseu :cheer: ...nu cauti unde trebuie!!!

 

Adica tu ai fi exceptia ? Multumim de informatie! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, da' paros esti? se pare ca e important :doh:

 

E important sa fi paros, la femei le place. Eu de mult m-am frecat cu caramida pe piept sa-mi creasca parul mare.

Editat de Silencer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ziceam, paros si cu bratele strambe ca la urangutan. Sunt barbati de nadejde, pot munci mult dar nu la pian.

 

esti poporanist?

dracul nu e negru, paros, cu coarne si cu coada.

dracul a fost inger...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai sa-ti explic ca la Forest Gump atunci. E posibil ca in timp ce tu te masturbezi cu duşu sau alte metode, un barbat sa mai treaca pe la prostituate pana o gaseste pe mama copiilor lui (unii sunt mai economi, isi fac prietene de convenienta dar tot le mint ca le vor lua candva de neveste). Eu stiu sigur ca sunt atatea femei care se simt vrajite daca le ceri de nevasta...nici nu le mai intereseaza daca isi iubesc viitorul sot, ajunge ca e frumos, are ceva bani, sau are doar bani si e paros..important e sa aiba vocea groasa, maini mari si putere de munca pentru ceea ce urmeaza. Sunt absolut convins ca nu-l intreaba ce muzica asculta.

 

 

Exceptia la asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astia dependenti de net nu mai sunt de mult exceptii la nimic. Cine-i mai vede pe afara?

 

:)

ar trebui sa ma simt? sau sa te simti?

 

si...ah, sa te iei de mana cu florianb ca doua sufletele pereche ce sunteti :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×