Sari la conținut
Forum Roportal
gogo84

Sondaj opinie foarte important !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Intrebare cu raspuns simplu DA sau NU : Vi se pare normal ca duminica unul dintre parteneri sa doarma 12 ore fara sa faca nimic in timpul noptii de sambata ?

Da.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar pentru ce e sondajul acesta? :roll: Castigam ceva? :cry:

cum, nu te-ai prins?

scenariu: vine roportalianul dimineata de la serviciu; partenerul doarme; se trezeste dupa vreo 12 ore; roportalianul intreaba: ce-ai facut azi-noapte de ai dormit atat? partenerul raspunde: NIMIC; roportalianul da atunci fuga la forum si pune de un sondaj;

e doar un scenariu, orice legatura cu personaje sau fapte reale este pur intamplatoare :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare cu raspuns simplu DA sau NU : Vi se pare normal ca duminica unul dintre parteneri sa doarma 12 ore fara sa faca nimic in timpul noptii de sambata ?

 

 

:roll: :cry: :cry: DA

Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare cu raspuns simplu DA sau NU : Vi se pare normal ca duminica unul dintre parteneri sa doarma 12 ore fara sa faca nimic in timpul noptii de sambata ?

DA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

songaj opinie foarte important !, intrebari cheie

 

asta-i tema???

 

sa ''moara azorel'' daca m-am prins la faza asta....... :roll:

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare cu raspuns simplu DA sau NU : Vi se pare normal ca duminica unul dintre parteneri sa doarma 12 ore fara sa faca nimic in timpul noptii de sambata ?

 

Da....ce poate fi anormal? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad de ce sa deranjeze pe cineva orele de somn ale celuilalt. Poate persoana a depus un efort prelungit in timpul saptamanii si are nevoie sa-si reincarce bateriile, pentru o noua saptamana; sau poate starea de sanatate il obliga la un somn prelungit. Si eu am momente cand dorm 10-12 ore pe noapte, dar nu deranjeaza pe nimeni, cel putin nimeni nu mi-a reprosat asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×