Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Corect. Am uitat sa mentionez si natural, produs natural. Mea culpa.

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput sa folosesc ulei de ricin pentru gene acum vreo 10 zile..in fiecare seara..daca nu uit 8) . Si mi se pare ca vad o diferenta. De fapt sper ca nu doar mi se pare :- Mai vedem peste o luna doua.. Vreau gene luuungi si frumoase :doh: Momentan le am scurte si indreptate in jos.. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inceput sa folosesc ulei de ricin pentru gene acum vreo 10 zile..in fiecare seara..daca nu uit 8) . Si mi se pare ca vad o diferenta. De fapt sper ca nu doar mi se pare :- Mai vedem peste o luna doua.. Vreau gene luuungi si frumoase :doh: Momentan le am scurte si indreptate in jos.. :doh:

 

Ti se pare...dar cica vei vedea in 6 luni de zile daca vei fi constanta in aplicari...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inceput sa folosesc ulei de ricin pentru gene acum vreo 10 zile..in fiecare seara..daca nu uit :P . Si mi se pare ca vad o diferenta. De fapt sper ca nu doar mi se pare :o: Mai vedem peste o luna doua.. Vreau gene luuungi si frumoase :blink: Momentan le am scurte si indreptate in jos.. :cheer:

 

intervine si autosugestia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inceput sa folosesc ulei de ricin pentru gene acum vreo 10 zile..in fiecare seara..daca nu uit :P . Si mi se pare ca vad o diferenta. De fapt sper ca nu doar mi se pare :o: Mai vedem peste o luna doua.. Vreau gene luuungi si frumoase :blink: Momentan le am scurte si indreptate in jos.. :cheer:

 

 

scuze ,dar stiu ca uleiul de ricin e bun in tratarea constipatiei ...ma intreb ce vei face cu neste sprancene ca ale lui albulescu ? glumesc ...dar nu cred ca uleiul ala iti va face genele sa creasca ...prin liceu am avut o colega care avea impresia ca are ..dosul enorm,nu ca nu-l avea ...dar ...i-a spus un coleg in gluma sa se tarasca cu fundul pe jos ca-i va mai scade din el si ea asta facea zilnic ..si era perseverenta :o: in fine ..sper sa-ti creasca genele...dupa gene ...ce ai mai dori sa-ti creasca ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Red, fetele care au facut experimentul spun ca totusi parul s-ar indesi. Daca citesti prospectul uleiului de ricin scrie ceva de genul. In plus, si cosmeticienele il recomanda. Eu am renuntat la 'tratament' pe parcurs...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Red, fetele care au facut experimentul spun ca totusi parul s-ar indesi. Daca citesti prospectul uleiului de ricin scrie ceva de genul. In plus, si cosmeticienele il recomanda. Eu am renuntat la 'tratament' pe parcurs...

 

 

mey ...hai ca poate as accepta foarte greu ca ..ii cresc sprancenele ...dar ..indesi ? sa fim seriosi ...de ce nu accepta ca e frumoasa si fara gene lungi si sprancene stufoase,oricum ni le smulgem :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mey ...hai ca poate as accepta foarte greu ca ..ii cresc sprancenele ...dar ..indesi ? sa fim seriosi ...de ce nu accepta ca e frumoasa si fara gene lungi si sprancene stufoase,oricum ni le smulgem :blink:

 

 

Daca uleiul de ricin poate face sa creasca firele de par acolo unde nu mai sunt, poate, bineinteles si sa le indeseasca. Se aplica aceeasi regula. Dar acum nu te gandi ca dupa 3 ani de folosire a uleiului de ricin zi de zi, vei avea sprancene a la Albulescu. Pe bune. Locurile goale vor fi 'pline' cu cate un firicel de par. radacina va fi mult mai firava, dar...vor fi sprancenele "completate".

 

Poate ca fata nu vrea sa fie neaparat mai frumoasa, ca totusi corectura se poate face si cu dermatograful, dar poate vrea simetrie naturala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inceput sa folosesc ulei de ricin pentru gene acum vreo 10 zile..in fiecare seara..daca nu uit :P . Si mi se pare ca vad o diferenta. De fapt sper ca nu doar mi se pare :o: Mai vedem peste o luna doua.. Vreau gene luuungi si frumoase :blink: Momentan le am scurte si indreptate in jos.. :cheer:

 

si eu am folosit cam 2 sapt si s-a observat clar diferenta si au continuat sa-mi mai creasca.S-a observat deoarece eu nu mai puteam da cu rimel,atat de scurte erau.Intr-adevar nu mi-au crescut cine stie ce, dar macar arata cat de cat normal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am folosit cam 2 sapt si s-a observat clar diferenta si au continuat sa-mi mai creasca.S-a observat deoarece eu nu mai puteam da cu rimel,atat de scurte erau.Intr-adevar nu mi-au crescut cine stie ce, dar macar arata cat de cat normal

 

adica cat sa le prinzi cu o clamutza ceva, nu :blink: ?

just joking....

 

vezi, red, ca se poate?

hai sa vedem si noi daca asa-i...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×