Sari la conținut
Forum Roportal
Zax

Planul macabru al tiganilor

Postări Recomandate

Fax, eu cred ca e totusi o conspiratie la nivel mondial. Tiganii se autodenumesc romi numai d-ai dracu' si inca din vremuri pirato-ancestrale s-a denumit si bautura 'rom/rum'. Ca sa fie poporul roman asimilat cu betia.

Dar ca sa fim mai siguri, sa boicotam toate denumirile care incep cu RO.

Inclusiv ROportal.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este o noutate ca ungurii au vrut Ardealul ,o stim acum e pe fata ,e ca le tine, cu asa ratoni normal

Alta e cu tiganii...Am stat o data la o coada la paine.Coada nu era mare dar tiganul sarcu sa stea el la coada? Never. Ca nu are timp....si unul s-a luat de el sa stea la rand ,ce zice tiganul? "Ati scapat voi de Ceausescu sa vedem cum scapati de Ilescu" :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, e o intreaga conspiratie...daca omu' nastase e francofil si nu anglofil si a vrut el sa vina indicativul de la roumanie si nu de la romania...sa-i cautam si lui nastase o ruda rudareasca...sau o fi fost matusa tamara?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu este o noutate ca ungurii au vrut Ardealul ,o stim acum e pe fata ,e ca le tine, cu asa ratoni normal

Alta e cu tiganii...Am stat o data la o coada la paine.Coada nu era mare dar tiganul sarcu sa stea el la coada? Never. Ca nu are timp....si unul s-a luat de el sa stea la rand ,ce zice tiganul? "Ati scapat voi de Ceausescu sa vedem cum scapati de Ilescu" :spiteful:

BTW, intr-o dimineata imi luam o cafea de la Gregory's iar o frumusica dar needucata majoritara, 'mi-a luat fata'...fara jena, motivand ca 'se grabeste', desi mi-a confirmat ca nu sunt invizibil. Pana nu si-a bagat niste organe, nu s-a lasat. Daca faceam eu lucrul asta, probabil ca scria pe vreun topic vreo instigare la ura rasiala.

 

Si romanii sunt tot niste tigani infecti.

 

Deci, se poate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, e o intreaga conspiratie...daca omu' nastase e francofil si nu anglofil si a vrut el sa vina indicativul de la roumanie si nu de la romania...sa-i cautam si lui nastase o ruda rudareasca...sau o fi fost matusa tamara?

 

 

bai cucuana pana in 2003 s-a folosit indicativul de "Rom" in pasapoarte si in documentele oficiale iar de atunci a fost schimbat tocmai din acest motiv, da un search pe google ca sa te convingi..

 

hai pa acum chiar am plecat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Educatia care lipseste cu desavirsire :cheer: Silviu Brucan parca spune ca ne trebuie 20 de ani sa ajungem in ridul lumii civilizate . Eu cred ca era optimist.

 

 

 

Ce va mai iubiti :spiteful:

Editat de Kahila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai,nu vezi ca-i nesimtit cu iuserii(xena)?

 

dar fata asta unde a trait pina acum de nu stie un lucru elementar, ca pe pasaport scria ROM?

 

S-a schimbat din ROM in Rou ptr ca niste oficiali au fost opriti prin aeroporturi ptr ca scria ROM si au zis ca sunt tigani. Altfel nici in ziua de azi nu schimbau nimic.

Editat de Dragos121

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×