Sari la conținut
Forum Roportal
aspr

Postare poze hi5 fara acord

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce nu discuti direct cu persoana care a pus pozele?

nu se poate discuta cu retardati de genu ala...vad ca hi5 nu face nimic am trimis 2 reporturi la ei.II doare in cur de userii incalca legea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-are cum sa se regaseasca in acel film deoarece nu ea a pus pozele.

 

Hai sa ne dam si noi cu parerea. Trebuia sa intelegi mesajul filmului mai intai. Dar desigur, e mai fun sa contrazici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu se poate discuta cu retardati de genu ala...vad ca hi5 nu face nimic am trimis 2 reporturi la ei.II doare in cur de userii incalca legea

 

 

...nici nu vor face, crezi ca minunatii creatori ai Hi5-ului sunt interesati de asa ceva... ;) nici vorba...chiar daca Hi5-ul a fost creat pentru a stabili pritenii si relatii intre oameni...s-a "vazut " cine si-a facut cont pe acolo...ce "poze" ...ce "comentarii"...

multi din dorinta de a-si exprima prostia,pardon "genialitatea"scriu 3 vorbe ,pun 2 poze si se cred grozavi...

...DAR...critica este intotdeauna binevenita ...indeamna la MATURITATE... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da-le un mesaj cu link-ul celor de la Hi5, astfel incat le va fi mai usor sa-i identifice IP-ul si odata cu stergerea contului respectiv, nici cretinul ala nu va mai avea acces pe site... asta in cazul in care n-a descoperit inca Maispeis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×