Sari la conținut
Forum Roportal
hiromatsu

relatie intre un student de 21 de ani si o liceeanca de 15 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se poate abtine sau nu se poate abtine pana la urma???

Daca o iubeste, o va astepta... dar cum in ziua de azi ca sa-ti mai iei o virgina trebuie sa o iei de la gradinita, cred ca nu prea are ce sa astepte... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca o iubeste, o va astepta... dar cum in ziua de azi ca sa-ti mai iei o virgina trebuie sa o iei de la gradinita, cred ca nu prea are ce sa astepte... :)

Nu chiar de la gradinita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar si daca el are 20 si ea 15?

Hm, ce gandire imatura. :)

de ce imatura? vara'mea avea 13 ani cand s'a cuplat cu un tip mai mare ca ea cu 5-6 ani sau chiar mai mult, iar relatia lor a durat aproape 5 ani. s'au despartit recent din cauza ca el se purta urat cu ea.

 

Se poate abtine sau nu se poate abtine pana la urma???

 

se poate abtine daca o iubeste. odata ce esti indragostit de cineva nu poti insela nici daca vrei.

 

Daca o iubeste, o va astepta... dar cum in ziua de azi ca sa-ti mai iei o virgina trebuie sa o iei de la gradinita, cred ca nu prea are ce sa astepte... ;)

sunt de acord cu tine, dar cred ca asta depinde de felul in care a fost educata fata si de principiile ei.

Editat de Scufiţa Roşie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt de acord cu tine, dar cred ca asta depinde de felul in care a fost educata fata si de principiile ei.

Nu cred ca tine de educatie si principii in majoritatea cazurilor...se intampla pur si simplu

Editat de MiRa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e gandire imatura. vara'mea avea 13 ani cand s'a cuplat cu un tip mai mare ca ea cu 5-6 ani sau chiar mai mult, iar relatia lor a durat aproape 5 ani. s'au despartit recent din cauza ca el se purta urat cu ea.

 

Inseamna ca ala era copil sau un fatalau care nu avea cu cine sa se cupleze.

Scuza-ma...dar 18-19 ani si ea 13 ani. :)

"Salut eu sunt in primul an la facultate si am o prietena care e in clasa a 7." ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inseamna ca ala era copil sau un fatalau care nu avea cu cine sa se cupleze.

Scuza-ma...dar 18-19 ani si ea 13 ani. :)

"Salut eu sunt in primul an la facultate si am o prietena care e in clasa a 7." ;)

:lol:chiar asa

 

Dar totusi Gigjoe daca tu ai fi la facultate si nu s-ar uita la tine nici o tipa cat de cat frumoasa de varsta ta,nu ai prefera una de 15 ani ce arata de 18,si e mult mai draguta decat multe dintre colegele tale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol:chiar asa

 

Dar totusi Gigjoe daca tu ai fi la facultate si nu s-ar uita la tine nici o tipa cat de cat frumoasa de varsta ta,nu ai prefera una de 15 ani ce arata de 18,si e mult mai draguta decat multe dintre colegele tale?

 

Daca nu se uita nici o tipa la mine, deja imi indrept atentia spre mine.

Ce am?

Nu, nu vreau sa imi iau ca prietena o pustoaica care se gandeste la .....ce se gandeste o fata de varsta ei. (nu ma refer la sex)

 

Eu la o varsta mai inaintata deja ma gandesc la altceva, ea se gandete la ce gandeam eu cand eram de varsta ei.

 

Cand ai spus "una de 15 dar arata de 18", la ce te referi?

Ca are sanii mari?

Ca are corp de femeie matura?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu la o varsta mai inaintata deja ma gandesc la altceva, ea se gandete la ce gandeam eu cand eram de varsta ei.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu se uita nici o tipa la mine, deja imi indrept atentia spre mine.

Ce am?

Nu, nu vreau sa imi iau ca prietena o pustoaica care se gandeste la .....ce se gandeste o fata de varsta ei. (nu ma refer la sex)

 

Eu la o varsta mai inaintata deja ma gandesc la altceva, ea se gandete la ce gandeam eu cand eram de varsta ei.

 

Cand ai spus "una de 15 dar arata de 18", la ce te referi?

Ca are sanii mari?

Ca are corp de femeie matura?

Iti indrepti atentia spre tine dar esti si urat si fara nimic din ce ar putea atrage o fata calumea,tu la 15 ani nu gandeai ce gandeste ea la 15 ca fetele sunt mai mature in gandire la varsta asta decat baietii,si sunt fete la 15 ani care cu siguranta gandesc mai mult decat multe de 18,da are corp de femeie si e frumoasa si cand mergi cu ea pe strada toti se uita la ea cu admiratie.

 

Se pare ca nu ai inteles ce am vrut sa zic.

Dute la un azil de pensionari poate babele vor sti mai bine ce vreau sa iti spun.

Am presupus ca esti doar in facultate,nu la o varsta inaintata.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×