Sari la conținut
Forum Roportal
hiromatsu

relatie intre un student de 21 de ani si o liceeanca de 15 ani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar totusi Gigjoe daca tu ai fi la facultate si nu s-ar uita la tine nici o tipa cat de cat frumoasa de varsta ta,nu ai prefera una de 15 ani ce arata de 18,si e mult mai draguta decat multe dintre colegele tale?

Nu inteleg de ce se pune problema asa. Daca unui baiat ii place o tipa mai mica si sunt ceva ani diferenta intre ei nu inseamna nici ca e urat, nici ca e prost.

Daca iubesti pe cineva, iubesti si atat. Iubirea nu are varsta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da MiRa ai dreptate..sti ..scuza-ma tu acum trebuia sa dai doctoratul ca de..esti mai desteapta decat mine.

 

 

Vanilla_ hai sa lasam iubirea deoparte. Deja o dam in diverse.

Iubire , iubire si iar iubire, dar mai reveniti si la realitate.

 

Din experientele mele cu colegele...nu mi-au aratat ca sunt mai destepte decat mine, mai ales cele din liceu care deja dadeau semne de prostie pura.

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da MiRa ai dreptate..sti ..scuza-ma tu acum trebuia sa dai doctoratul ca de..esti mai desteapta decat mine.

 

 

Vanilla_ hai sa lasam iubirea deoparte. Deja o dam in diverse.

Iubire , iubire si iar iubire, dar mai reveniti si la realitate.

 

Din experientele mele cu colegele...nu mi-au aratat ca sunt mai destepte decat mine, mai ales cele din liceu care deja dadeau semne de prostie pura.

Poate esti exceptie:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vanilla_ hai sa lasam iubirea deoparte. Deja o dam in diverse.

Iubire , iubire si iar iubire, dar mai reveniti si la realitate.

Daca el doar ar fi fost atras de ea si nu ar fi simtit mai mult de atat, nu cred ca ar fi dispus sa o astepte nu stiu cat si sa aiba rabdare cu ea. Mai gandeste-te si la asta.

 

Daca tu crezi ca o relatie nu are la baza iubirea, nu inseamna ca pentru altii ea nu exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Teoretic , o adolescentă de 16 ani ar trebui să fie mai deşteaptă/dezgheţată la minte dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din experientele mele cu colegele...nu mi-au aratat ca sunt mai destepte decat mine, mai ales cele din liceu care deja dadeau semne de prostie pura.

Nu era vorba de inteligenţă (băieţii sunt mai inteligenţi dec

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu era vorba de inteligenţă (băieţii sunt mai inteligenţi dec
Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×