Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

CNE Cernavoda

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai,oameni buni...cine ce stie despre banditii astia? :doh: Tot caut informatii pe net dar...pass!

In urma cu vreo 2 ani,am gasit un articol in care se vorbea despre primarul de atunci si neamurile lui cum ca ar monopoliza totul si ca au provocat pagube de miliarde. :pardon:

Am si eu niste actiuni pe acolo de cind cu marea pomana...aaa,pardon...privatizare, :hi: si nu stiu daca mai sunt valabile si nici ce sa fac cu ele.

Am dat in urma cu citiva ani un telefon p'acolo si mi-a raspuns pe un ton de injuratura o tanti care m-a invitat sec la adunarea actionarilor daca vreau informatii! :think:

N-am fost in viata mea in Cernavoda...si n-am nici cea mai vaga idee cind,unde,cum si ce as putea face eu pe la adunarea aia "de partid". :cry:

Are cineva ceva informatii despre CNE,stie cineva daca a fost cotata la Bursa,invatati-ma si pe mine ce sa fac,cum sa aflu niscai informatii.

Cineva imi spunea ca daca nu m-am interesat atitia ani,am pierdut tot...nush prin ce mecanism si ca certificatul ala mai e bun doar de hirtie igienica.

Nici de atit nu ar mai fi bun ca e cam gros...zgirie! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depozitarul central tine evidenta actionarilor si actiunilor de la firmele privatizate, si acolo poti afala si dividendele pentru actiuni. Poti cere extras de cont.

Valoarea actiunilor inregistrata, este cea nominala nu-i valoare de piata.

Editat de gheorghe35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×