Sari la conținut
Forum Roportal
Aliniuz

Licean cu o problema :)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca chiar iti place de ea, poarta-te frumos cu ea, fi alaturi de ea. Demonstreaza-i ca o iubesti. Sa stii ca fetele apreciaza cavalerii, mai ales pe aceia care [chiar daca suna demodat] le aduc o floare, o atentie. :yahoo:

Daca tu crezi ca esti mai bun decat prietenul ei, las-o si pe ea sa-si dea seama de asta. La un moment dat va vedea.

numa bine :hi:

De 3 saptamani ma comport tandru cu ea si ea prefera sa se sarute cu prietenul ei.

Am intrebat-o la un moment dat ce-i place la el si mi-a zis ca nu stie. Eu cred ca simplul fapt ca el e a 11a si noi a 9a.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De 3 saptamani ma comport tandru cu ea si ea prefera sa se sarute cu prietenul ei.

Am intrebat-o la un moment dat ce-i place la el si mi-a zis ca nu stie. Eu cred ca simplul fapt ca el e a 11a si noi a 9a.

Se poate. Dar daca este asa de magar precum ne spui tu si se va purta in continuare urat, il va lasa. Plus ca... 3 saptamani nu inseamna nimic, dragutule. Daca ziceai ca au trecut 3 ani, intelegeam sa disperi. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma cred ca sunt prea nerabdator ... :think:

Nu vreau sa pierd ce am facut din cauza rabdarii, asadar voi avea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

3 sapt?

Ooo, pai mai ai de rabdat si indurat.

La mine a durat muult mai mult pana am reusit. :think:

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A doua zi la scoala i-am zis ce am simtit si ea si-a exprimat sentimentul de regret. La un moment dat am intrebat-o daca isi iubeste prietenul intr-adevar si ea a zis "tu ce crezi?". M-a cam descurajat chestia asta dar mi-am propus s-o fac sa-l lase pe el si sa vina la mine.

Dacă răspundeai "eu cred că nu", marcai zece puncte

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma comport si arat ca un tip mai matur (avatarul e acut acum 3 ani) si atrag destule priviri. Asta a facut-o si pe Maria sa ma placa, cat de cat, dar nu suficient. Cel putin asa vad eu lucrurile.

 

Imi stie numele, si nu are deloc impresia asta, crede-ma. Eu n-am nevoie sa fie cu mine din pricina nickname-ului, ci pentru ca ar simti ceva pentru mine. Nici macar sa fie influentata, catusi de putin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma comport si arat ca un tip mai matur (avatarul e acut acum 3 ani) si atrag destule priviri. Asta a facut-o si pe Maria sa ma placa, cat de cat, dar nu suficient. Cel putin asa vad eu lucrurile.

 

Imi stie numele, si nu are deloc impresia asta, crede-ma. Eu n-am nevoie sa fie cu mine din pricina nickname-ului, ci pentru ca ar simti ceva pentru mine. Nici macar sa fie influentata, catusi de putin.

 

de ce am impresia ca altul e scopul topicului tau? :think:

cati ani ziceai ca ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce am impresia ca altul e scopul topicului tau? :think:

cati ani ziceai ca ai?

La ce te referi?

15 ani. :scare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai Anonimus, tu la care liceu ai terminat? :cheer:

Unu din Bucuresti,liceul era in centru dar eu eram cam singuru din centru, restu din Pantelimon (cartier); Pantelimon (comuna), Rahova (comuna), si multe alte locuri pitoresti..... A fost distractiv... sa vedeti cum se uita lumea la noi cand mergeam pe strada, faceam asa o galagie, majoritatea injuraturi de mama la adresa colegilor. De la un timp nici nu mai injuram de mama, stiam numele mamelor colegilor, era unu, mama lui o chema Gloria, si tot timpul radeam de el, daca stiu acum 100 de bancuri si glume la adresa lui Gloria 8)

All in all, a very nice place :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×