Sari la conținut
Forum Roportal
Aliniuz

Licean cu o problema :)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dar care e treaba ta daca il vezi ca o inseala sa-i sari de gat? :hi: asta imi scapa....

La gat, nu-l iau de gat.

Pai tu ce zici? Daca prietena ta te-ar vedea pe tine sarutand o alta ar fi ranita sau nu?

 

Pentru rana asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Kline, suntem intr-un liceu cu prestigiu, nu prea apelam la batai sa ne rezolvam problemele, decat in maxime. Plus de asta, nu vad de ce l-as bate. Ce vina are saracul baiat? :P Cand il voi vedea ca o inseala pe Maria cu o alta, ca o jigneste sau ca, doamne fereste, o loveste, vois ari la gatul lui in secunda doi. Dar cum nu e cazul ...

Ce, la noi nu era prestigiu... prestigiu cat lumea, nici nu stiam ce sa facem cu atata prestigiu, eram in centru bucurestiului, cu note care aratau cat de bine stiam sa copiem, si cu o profa de fizica cu mai mult aur pe ea decat grerutatea oaselor ei :hi: ... Si cantitatea crestea cu fiecare apropiere de sfarsit de semestru... Pacat doar ca sunt semestre, ca daca ramaneau trimestre, va dati seama ca era miliardara pana acum :hi: ...

 

La gat, nu-l iau de gat.

Da care-i problema, ia-l de gat si da-i castane...

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aliniuz observ ca ai stil.

Mai stai sa discuti ca papagali cum sa agati o tipa?

Observ ca nu esti ca aia "sunt timid, ce sa fac?" si ai tupeul necesar sa faci toate aceste lucruri.

Lasa forumul in pace ca nu te va ajuta cu prea multe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersi, probabil ca ai dreptate cu forumul.

Doar ca tin mult la fata asta, si nu vreau sa-mi scape nimic. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aliniuz observ ca ai stil.

Mai stai sa discuti ca papagali cum sa agati o tipa?

Observ ca nu esti ca aia "sunt timid, ce sa fac?" si ai tupeul necesar sa faci toate aceste lucruri.

Lasa forumul in pace ca nu te va ajuta cu prea multe.

subscriu , in cazul in care continue postarile off si fara pic de intelepciune in ele!

un mic sfat , fa-o sa zambeasca, fii alaturi , oferai flori etc... o perioada de exemplu o saptamana si pe urama dispari putin , adica te retraggi dar o faci frumos!

multe domnisoare se prind la indiferenta baiatului !

bafta! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
subscriu , in cazul in care continue postarile off si fara pic de intelepciune in ele!

un mic sfat , fa-o sa zambeasca, fii alaturi , oferai flori etc... o perioada de exemplu o saptamana si pe urama dispari putin , adica te retraggi dar o faci frumos!

multe domnisoare se prind la indiferenta baiatului !

bafta! :hi:

Exact asa zicea si mama! :P

Luni m-am comportat toata ziua mai indiferent fata de ea, dar subtil. Adica spre exemplu daca simultan cu ea ma mai striga o persoana, ii acordam prioritate aceleia. Si Maria l-a intrebat pe un coleg de-al meu "ce am de n-o mai bag in seama". Deci ii pasa. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exact asa zicea si mama! 8)

Deci ii pasa. :hi:

faci deductii logice :hi:

nu intodeauna femeile se conduc de logica barbateasca :P , incearca ce am spus eu , o saptamana plina , zi de zi, mai ceva o floare .... dupa asta poartate respectuos dar indiferent ! :P

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faci deductii logice :hi:

nu intodeauna femeile se conduc de logica barbateasca :P , incearca ce am spus eu , o saptamana plina , zi de zi, mai ceva o floare .... dupa asta poartate respectuos dar indiferent ! :hi:

Ok, deci o saptamana in care ma comport afectiv cu ea, dupa care una in care sunt mai indiferent.

Si dup-aia?

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok, deci o saptamana in care ma comport afectiv cu ea, dupa care una in care sunt mai indiferent.

Si dup-aia?

dupa aia rezultatul vine de la sine! :hi: dar sunt eu sigur ca nu vei putea fi indiferent o saptamana ca se face ea ca pisicuta peste cateva zile si treci la atac! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×