Sari la conținut
Forum Roportal
Moise

Taxa pe gaze

Sunteti de acord cu abonamentul la gaze?  

13 membri au votat

  1. 1. Sunteti de acord cu abonamentul la gaze?

    • Da
      3
    • Nu
      9
    • Nu cunosc detalii
      1


Postări Recomandate

Pana la urma se anuleaza taxa asta pe gaze sau e doar un zvon ? Nu am apucat sa vad inca stirile...

[snapbacca]44357[/snapbacca]

 

Da am auzit si eu la stiri ca se renunta la abonament dar vor creste preturile pe m3 asa ca tot acolo ajungem.

 

Am gasit si pe pagina ziarului Realitatea Romaneasca o stire:

http://www.realitatearomaneasca.ro/content...articol_id=5332

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place la guvernul actula este numarul mare de succese pe care le provoaca. Nu stiu daca ti observat, dar si in cazul cu taxa asta idioata sa-a intamplat la fel: se baga o taxa, se colecteaza o luna de la populatie, si dupa apare guvernul Scumpiceanu' si pozeaza in mare salvator, ca a scos taxa. Ca a facut el ceva si a reusit sa scoata taxa asta care asuprea oamenii. Si asa i se da credit pentru alta tampenie.

Ca taxa nu a disparut ci va fi inclusa in pretul de metru cub.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alta reusita sclipitoare dupa taxa pe parturi este scoaterea gratuitatii la medicamentele pentru copii,gravide,veteranii de razboi...Cred ca se crede Dumnezeu, Mandriceanu Bogatanu de stabileste el selectia "naturala".Cine la-a ales sa-la pupe pe crestet de baiat destept si bun ce e! :blinca: :pocaey: :o: :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Radem si glumim,da cu prostu' nu-i de gluma...

Uite ca si mediul incepe sa stoarca bani...culmea ca nu stiu sa dea nici o informatie...

Sa fie asta un nou mod de a fura din buzunarele noastre.Adica pui o taxa,nu dai nici o explicatie despre ea,si incepi sa faci controale,nu ai platit cat trebuie,pentru ca nu stiai cum sa faci calculul,si platesti amenda...

Intrebarea e la ce cantitate de combustibill platesc taxa?La cat consuma masina,la cat am cumparat(ca nu folosesc tot combustibilul ptr motor)sau la cat preconizeaza parlamentarul roman sa arda (de pomana ,ca de obicei)

Doamne,daca ar durea prostia ,cred ca parlamentul acestei tari ar fi a 8-a minune a lumii 8)

Imi pun aproape in fiecare an intrebarea:oare ce taxa mai poate fi inventata si ..."omologata" in Romania.Si uite ca surprizele nu intarzie sa apara.

Care credeti ca va fi urmatoarea taxa?

Sau sa deschid un topic nou?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×