Sari la conținut
Forum Roportal
kelly

Si baietii trebuie cuceriti !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu pe voi ci pe tinerele care tot intreaba: cum sa-l cuceresc? cu ce am gresit de nu imi mai raspunde la telefon? de ce nu ma baga in seama?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba ella...

Principiile de mai sus sunt bune dar nu fac nici doi bani gauriti.Intr-o relatie este nevoie de doi oameni care sa conlucreze la acestea.Degeaba se chinuie un singur partener sa aplice principii care in mod normal ar trebui sa vina de la sine,din inima.Aplicarea acestor principii de un singur partener vor produce efecte temporare si false.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat !

 

Daca partenerul nu stie ce simti, ce gandesti, ce-ti face placere, ce ti-ai dori in anumite momente, pentru ca tu nu faci alta decat sa accepti ceea ce primesti, si-ti spui: "problema e a mea", nu a cuplului, atunci eu cred ca se ajunge DOAR la regula nr. 10... Mai devreme, sau mai tarziu, ceea ce ramane nerostit va deveni mai mult decat o bariera... Compromisul la nesfarsit, de-o singura parte, este intotdeauna o carte perdanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adevarat !

 

Daca partenerul nu stie ce simti, ce gandesti, ce-ti face placere, ce ti-ai dori in anumite momente, pentru ca tu nu faci alta decat sa accepti ceea ce primesti, si-ti spui: "problema e a mea", nu a cuplului, atunci eu cred ca se ajunge DOAR la regula nr. 10... Mai devreme, sau mai tarziu, ceea ce ramane nerostit va deveni mai mult decat o bariera... Compromisul la nesfarsit, de-o singura parte, este intotdeauna o carte perdanta.

 

Esti o fata desteapta. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baietii frumosi trebuie cuceriti vrei sa spui

Cei cu bani,cu branda si sa fie smecheri

Numai conteaza daca are carte in prezent

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vazut topicul lui raducu si m-am gandit ca ar fi bine si noi fetele sa ne impartasim unele din trucurile cu care ii atragem pe baieti.....pana la urma trebuiesc si ei cuceriti de cineva nu..? :pee

barbatii cand incep sa curteze o femeie..deja ei sunt cuceriti de respectiva;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×