Sari la conținut
Forum Roportal
zeuscool

apa = viata . veti fi uimitii de ce veti citii aici

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu va recomand apa saracita in deuteriu

este un produs acvatic, de o noutate absoluta, obtinut in Romania printr-o tehnologie unicat. Procedeul este brevetat international si premiat cu medalii de aur la Saloanele de Inventica de la Geneva, Bruxelles si Londra. Apa ultrausoara este o apa speciala, creata in laborator, cu proprietati biologice spectaculoase si care are un continut de deuteriu de 25 de ppm (parti per milion), in vreme ce apa naturala de suprafata contine circa 150 ppm.foarte buna in tratarea cancerului a, bolilor de piele, ulcerului, etc.

pret 96 ron bax de 6 sticle a 0.5 l

 

 

Adica sa dau 100 de lei pe zi pe apa pe care o beau? trebuie sa fiu nebuna. Nu contest ca are calitatile pe care le spui tu, da cine crezi ca-si permite halul ala de pret? la un calcul sumar rezulta ca as avea nevoie de 3.000 de lei pe luna numai pt. apa, maaaaaaaamaaaaa.....mai rau ca ratele la banca, da-o-ncolo!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Imi poate spune si mie cineva ce fel de apa plata sa mai beau? Ma refer la firme...in prezent, beau cate 2 litri de apa pe zi Izvorul Alb, dar am auzit ca asta contine multe saruri si nu e filtrata ca lumea. Multi mi-au recomandat Borsec.

Pana la urma, de care sa mai beau? Chiar mi-am pus ambitia sa beau 2 litri de apa pe zi si am reusit, ar fi pacat sa nu mai beau acum de frica sa nu fac piatra la rinichi sau mai stiu eu ce.

Va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vand H2O saracita pentru imbogatire rapida.

................................................................

bunicu-meu a baut toata viata apa din fantana si o imbogatea cu o palinca scurta inainte de masa.

a murit la 92 ani -D-zeu sa-l odihneasca.

ce naiba mai!!!?

P.S. a fumat toata viata, incepand cu varsta de 14 ani...

ce ti-e scris in frunte ti-e pus.

Ai dreptate dar bunicul tau nu a bagat in organism atitea E-uri si conservanti si plastice si alte substante nocive. Iar tuica lui era facuta de el nu din alcool industrial cu adaosuri de arome. Caci daca bunicul tau traia azi, nu mai pupa el virsta aia.

 

Hello!

Imi poate spune si mie cineva ce fel de apa plata sa mai beau? Ma refer la firme...in prezent, beau cate 2 litri de apa pe zi Izvorul Alb, dar am auzit ca asta contine multe saruri si nu e filtrata ca lumea. Multi mi-au recomandat Borsec.

Pana la urma, de care sa mai beau? Chiar mi-am pus ambitia sa beau 2 litri de apa pe zi si am reusit, ar fi pacat sa nu mai beau acum de frica sa nu fac piatra la rinichi sau mai stiu eu ce.

Va multumesc!

 

Citeste eticheta. Pe ea scrie continutul de saruri. In ce priveste filtrarea toata este filtrata, e transparenta nu contine impuritati, trece totusi prin laboratoare. Piatra la rinichi nu se face din apa impura ci din lipsa apei in organism. Sarurile se concentreaza si se depun.

 

Da, dar citi dintre noi isi pot permite o astfel de investitie? Sunt foarte multe aparate de purificare a apei si de ridicare a calitatii ei dat nu prea sunt la indemina oricui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×