Sari la conținut
Forum Roportal
yleana

ajutor

Postări Recomandate

multumesc frumos, cu multa rabdare cred ca voi reusi dar crede ma e foarte greu sa am rabdare in situatia in care ma aflu ,el are o personalitate foarte puternica si sper ca voi reusi eu stiu ca asta e o varsta dificila dar trebuie sa ma inteleaga si el copii mei ii iubesc ca ochii din cap si crede ma am luptat enorm pt ei ca sa i am alaturi

nu mai incerca sa "controlezi" atitudinea fiului tau...... schimba starea ta si "atitudinea" fata de tine il va schimba si pe el.........toate se fac in, cu, si prin iubire...... e in perioada alegerii" viitorului" iar tie iti e frica de el........ sa nu uitam ca " trairile " se simt...... si se transmit....... incepe cu tine si incet incet se vor aseza lucrurile...... nu forta nimic...... dar incepe :blink:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am auzit ca sandrina mindu e foarte ocupata voi merge luni dupa amiaza cu o prietena sa incerc sa imi fac o programare sper ca voi reusi

Foarte bine... Sa ii zici de problemele cu copii, ea va stii ce sa faca.... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

astazi voi merge la ora 18,30 am sa il iau si pe baiatul meu cel mare cu mine. Zilele trecute ia sunat taicasu si a inceput sa le promita bani ala mic este foarte credul dar cel mare mai putin am uitat sa iti spun ca de cate ori suna copii vorbea foarte urat despre mine le spunea ca sunt o tarfa etc cuvinte foarte urate ii spunea celui mic la telefon ca eu nu l am dorit ca ma obligat el sa il fac si va dati seama ce era in sufletul lui. Sper din toata inima sa nu i se mai dea voie sa vina in tara. Si altceva am uitat sa mai spun inca ceva foarte important. Eu impreuna cu sora mea am fost crescute de bunici de cand ne am nascut mama mea divortase de cand eram noi foarte mici si pot spune ca ne a abandonat nu a interesato de noi ,ea sa recasatorit ulterior am mai facut 3 copii pe care ia crescut dar iti pot spune ca sotul ei e o bestie cu chip de om toata viata ei a maltratato dar totusi a stat alaturi de el cat am fost noi mici nu ne a ajutat absolut deloc nu a interesato deloc situatia noastra si ne a facut numai rau. cand eu am divortat sa alaturat fostului meu sot cauzandumi numai necazuri si credeti ma ca nu inteleg de ce eu reusisem sa il trimit intr un centru pt straini si ea la scos de acolo si va da ti seama prin ce calvar am trecut imi era frica sa ies din casa . acum trebuie urgent sa plec voi continua sa scriu cand ma intorc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in fiecare zi mergeam la sectia de politie de care apartineam si nu rezolvam nimic pt ca raspunsul era mereu acelasi "nu il putem retine pt ca este cetatean strain" deci eu in tara mea imi era frica de un strain eu daca as fi procedat asa in tara lui ajungeam in cea mai urata carcera in final la sfatul cuiva am mers la politia judeteana si am discutat cu comisarul politiei si am fost ajutata sa scap dar problema e ca am aflat ca interdicita lui sa sfarsit si poate reveni in tara deci cosmarul meu poate incepe oricand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×