Sari la conținut
Forum Roportal
RAMONA

ce stiti despre initiatii lumii?... sau oamenii luminii?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din pacate se arunca prea putine ...si astfel se incalca o lege istorica elementara ...dupa care va si v-ati ghidat si voi atunci cand ati ocupat mai intai peninsula Arabica ...si v-ati extins pana in nordul Africii ...ba chiar si pana in Spania ...

 

Acum ar trebui sa fie randul nostru ...dar stupizi lui Bush care conduc azi lumea ...nu prea stiu si inteleg istorie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Cand crestinul se intorce din toata inima lui la pocainta, veseleste pe Dumnezeu si pe toti ingerii din cer si atunci se apropie de el ingerul sau pazitor, care il alunga pe diavol. Aceasta lupta se da in inima si in mintea omului in orice clipa, pana la sfarsitul vietii lui." (Sfantul Inger Pazitor)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hi hi hi .... sa mori de ras!

 

Daca stinta nu a reusit sa gaseasca nici cea mai mica dovada despre existenta unui Dumnezeu .... cei care nu stiu nimic ci doar CRED ...STIU (fara stiinta) si ce ii place lui Dumnezeu ...avantaj incontestabil credinciosii!

 

Intrebare ...gadilatul cu pene lungi de strutz la poponet ....il veseleste pe Dumnezeu ... sau nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hi hi hi .... sa mori de ras!

 

Daca stinta nu a reusit sa gaseasca nici cea mai mica dovada despre existenta unui Dumnezeu .... cei care nu stiu nimic ci doar CRED ...STIU (fara stiinta) si ce ii place lui Dumnezeu ...avantaj incontestabil credinciosii!

 

Intrebare ...gadilatul cu pene lungi de strutz la poponet ....il veseleste pe Dumnezeu ... sau nu?

 

 

Dupa ce ai scris aici, cred ca este o metoda foarte buna pentru tine, iar apoi se va "veseli" si Dumnezeu si ingerii !!!

Nici tu nu stii ce vrei de fapt si le dai sfaturi altora .... Sincer, nu esti un exemplu demn de urmat, nu mi-as lasa copilul in preajma ta, ai o influenta negativa in tot ceea ce spui !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce trebuie sa retii este faptul ca daca ceea ce afirm eu poate trezi in orice copil doar libertatea de a judeca liber ...si asta e ceva extrem de pozitiv pentru un OM

 

Felul tau si al tuturor celor religiosi de a impune copiilor Sclavia Mintii .... ucide in orice copil libertatea de a gandi ...si aceasta este echivalent cu o ... CRIMA!

 

Deci influenta ta negativa asupra unui copil .... este mult mai periculoasa ...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceea ce trebuie sa retii este faptul ca daca ceea ce afirm eu poate trezi in orice copil doar libertatea de a judeca liber ...si asta e ceva extrem de pozitiv pentru un OM

 

Felul tau si al tuturor celor religiosi de a impune copiilor Sclavia Mintii .... ucide in orice copil libertatea de a gandi ...si aceasta este echivalent cu o ... CRIMA!

 

Deci influenta ta negativa asupra unui copil .... este mult mai periculoasa ...!

 

 

Ce te face sa crezi ca copilul meu nu are libertatea de a judeca ??? NU cataloga oamenii dupa aparente ca s-ar putea sa ai surprize mari .... Mai bine lucreaza in continuare asupra ta, mai avem multe de invatat, chiar si unii de la altii, dar nu cu forta !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu pe copilul tau nu cu forta il pui sa studieze biblia si sa vina cu tine la casa de adunare (a zeciuielii)?

Chiar daca in cazul tau gresesc ca nu te cunosc ...afirmatia mea ramane valabila ptr sute de mii de romani indobitociti pana la stadiul de oaie fara ratiune si constiinta ...si in cazul acestor Criminali ai Spirutului si al Constintei ...nu gresesc nimic !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa dus in puii mei topicul asta !

cine isi pune copilul sa studieze religia cu forta? ai cunoscut si tu 2-3 si acum generalizezi la toti credinciosii . daca zic sikaryan e neamt asa sint toti nemtii, sa vezi cati nemti imi sar in cap

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fi linistit nu iti sare nimeni in cap ptr mine!

 

Copii si la voi la arabi sunt indoctrinati tot cu forta ... de asta devin si "initiati" ...initiati in ce?

In orgasme dupa moarte ...cand bomba a pulverizat ostromentul ... evident ca initierea o vor face huriile ceresti ...niste Hurii (in germana hure= curva) atat de faine ca ti se scoala si aerul care a ramas in locul ostromentului!

Dar cum ajungi in asemenea conditii la orgasm ...ne explica poate Coranul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar tu pe copilul tau nu cu forta il pui sa studieze biblia si sa vina cu tine la casa de adunare (a zeciuielii)?

Chiar daca in cazul tau gresesc ca nu te cunosc ...afirmatia mea ramane valabila ptr sute de mii de romani indobitociti pana la stadiul de oaie fara ratiune si constiinta ...si in cazul acestor Criminali ai Spirutului si al Constintei ...nu gresesc nimic !

 

 

Nu-l pun sa faca nimic cu forta !!! Si da, in cazul meu gresesti, chiar foarte mult !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×