Sari la conținut
Forum Roportal
Cellia

Barbati cu lenjerie thong

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Horror!

 

Pentru mine un barbat care poarta asa ceva e de obicei genul care e foarte interesat de modul cum arata, petrece ore in sir la sala de fitness si are mai multe cosmeticale decat 10 femei. In plus, in majoritatea cazurilor la capitolul IQ sta cam prost.

 

Echivalentul masculin al blondelor. :focus:

Subscriu :yahoo: Lenjeria tanga e oarecum "normală" pentru fete, pentru că a fi admirată pentru aspectul fizic face parte at

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nam citit doar ultimul post...

 

atata timp cat nu poarta tanga pe plaja sau la piscina, e oca.nu totdeauna posteriorul unui barbat e atragator.

daca e lenjerie intima...fiecare poarta ce vrea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de acord!! cum poti descrie un barbat care isi etaleaza forma feselor purtand lenjerie pt femei? sau vezi barbati care isi penseaza sprancenele mai subtiri ca ale unei femei.... puternic efeminizati...

 

barbatii au farmec atunci cand isi pastreaza trasaturile lor caracteristice, nu cand se epileaza pe brate, se penseaza sau trec pe...tanga. FITI MASCULINI ca noua asa ne place....

 

sunt de acord cu ea! :photo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de acord!! cum poti descrie un barbat care isi etaleaza forma feselor purtand lenjerie pt femei?

The Thong is probably the earliest form of clothing known to man. Although developed for the male anatomy by primitive peoples and used later by the athletes, in the modern world Thongs have been worn for decades in recent years (from late 1980s) by females.

From: wikipedia.org

 

De ce oare unii isi dau cu parerea cand in realitate habar nu au ce vorbesc? Auzi "...purtand lenjerie pt femei". :spiteful:

 

Nu stiu catzi barbati ai vazut tu purtand sutien si chiloti din dantela, dar daca te refereai la thong-ul pt barbati se vede ca nu prea gandesti inainte de a scrie. Pe langa faptul ca primul thong din istorie a fost purtat de catre barbati, intre un thong de femeie si unul de barbati exista mai multe diferente (realizare-stuctura, intrebuintare, etc.).

 

AG330zz.jpgAG93zz.jpg

 

Poti sa ne explici si noua pe ce te bazezi (detalii anatomice, de ordin estetic, moral, religios sau care) cand o califici drept lenjerie pt femei?

Editat de Lucian M

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:spiteful: asculta, puisor:tu aici trebuie sa-ti spui parerea TA despre lenjerie thong, nu sa judeci parerea altora! ce te deranjeaza de fapt? parerea mea sau ....???

si pt cultura ta generala, stiu ce inseamna lenjeria thong, nu-mi trebuia si definitia. am zis ca descrierea unui barbat cu lenjerie thong este de,,puternic efeminizat''...si??? asta-i parerea mea :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poarta tu ,asa ceva site asigur ca la 40 de ani ,o folosesti numai sa faci ..pisu.

Sau crezi ca aia ,de acum vre-o 30 de ani erau prosti,nu puteau crea asa ceva.

P.S.La pariu ,ca cei din poze sint ..homosexuali. :spiteful:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×