Sari la conținut
Forum Roportal
Cellia

Barbati cu lenjerie thong

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

oca ...am priceput ideea ta, parerea mea:... barbatii care poarta tanga( thong cum ziceti voi) nu sunt nici pe departe gay din contra arata ca sunt deschisi la nou si la anumite tendinte de care se pare ca nu putem scapa( sechele din timpuri comuniste) ... si sa nu uitam ca mai exista si metrosexualii ....

Multumesc pe urarile de wellcome ( ca doar sunt pe val americanismele)....

:evil:

[snapbacca]41601[/snapbacca]

 

Sa nu uitam si de gusturile fetelor, pentru ca si aici parerile sunt impartite : unele considera tanga la barbati incredibil de sexy pe cand altele cred ca e cel mai oribil articol de imbracaminte barbatesc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e super tare sa vezi un strepear in tanga......e chiar fantastic. nu am nimic cu cei care ii poarta de placere......pana la urma noi fetele de ce ii purtam?fiecare e liber sa poarte ce vrea . cu ce ii place si cu ce se simte bine. -jos palaria' pentru cei fara complexe si fara inhibitii. O VIATA AVEM SI TREBUIE SA NE SIMTIM CAT MAI BINE CA NU E CHIAR ATAT DE LUNGA PE CAT PARE. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu consider ca tanga denota un standard coborat... ci doar lenjerie de ocazie speciala (ma refer la barbati). nu cred i-as intelege pe cei ce ar purta in fiecare zi asa ceva, dar moda oricum se schimba odata cu timpul...

aa, sa nu uit, tanga + par = big NO-NO, indiferent de sex. ma rog, ma refer aici la standarde (relativ) comune, fiecare cu gusturile lui :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am gandit pana acum la acest subiect. Mie imi plac boxerii. Chilotii tanga sunt pentru femei. Eu nu as purta chiloti tanga pentru ca nu imi plac. Barbatii care poarta chiloti tanga? Probabil ca nu mai au ce face, sa-au plictisit de moda clasica, dau prea mare importanta lenjeriei, au o latura feminina mai accentuata. Sau toate la un loc. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca oricum femeile sunt mult mai deschise noului decaat sunt barbatii, si nu prea ii vad pe ei acceptand ceva nou pea usor... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

personal mi se pare oribil. Thong-ul nu a fost facutpt barbati. Cand am fost la mare am fazutu un tip care arata super din fata, avea muschi, iar cand am vazut ca poarta thomg pur si simplu mi sa-a -taiat" sa zic asa. mult mai bine i-ar fi stat cu un slip obisnuit. Iar ca lenjerie intima, personal mi se par mult mai hot boxerii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×