Sari la conținut
Forum Roportal
Cellia

Barbati cu lenjerie thong

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Port chiloti tanga de aproximativ 3 ani ( in general vara) si nu mi se par incomozi, desi la plaja nu am suficient tupeu sa port slip tanga. Sunt hetero, casatorit, iar pe sotia mea nu o deranjeaza faptul ca port tanga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Port chiloti tanga de aproximativ 3 ani ( in general vara) si nu mi se par incomozi, desi la plaja nu am suficient tupeu sa port slip tanga. Sunt hetero, casatorit, iar pe sotia mea nu o deranjeaza faptul ca port tanga.

Nu e nevoie "să ţi se pară" incomozi, e suficient să-ţi afecteze circulaţia sanguină şi să menţină supra-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se pare nimic iesit din comun. Prietenul meu avea o pereche de tanga, acum vreo 7 ani si ceva , deci nici vorba de metrosexual , ca nu exista termenul la noi sau de altceva , pur si implu i s-au parut haiosi.

harold , nu au nici o legatura cu supraincalzirea, sunt ca si chilotii normali , iar purtati moderato nu provoaca nimic

Cred ca i-a purtat de vreo 5 ori, dar nu i-au prea placut.

 

iar celor care au spus de supraponderali..pai da , tanga la o femeie supraponderala nici mie nu imi place , acelasi lucru.

De ce ati presupus imediat ac ar fi vorba de un supraponderal de 80 de ani nu stiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca barbatii nu poarta tanga, de ce in magazinele de lenjerie se gasesc atatea modele dee tanga. Nu cred ca cineva ar scoate la vanzare un produs care nu se vinde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca barbatii nu poarta tanga, de ce in magazinele de lenjerie se gasesc atatea modele de tanga. Nu cred ca cineva ar scoate la vanzare un produs care nu se vinde.

Se vand si inca foarte bine.

 

...cand intra in pat tot ii da jos asa ca nu vad rostul torturii, ca nu-mi vine sa cred ca sint comfortabili!!!

In legatura cu "tortura", daca va cumparati marimea corecta si sunteti atenti la materialul din care sunt facuti, va garantez eu ca nu exista.

 

Un produs de calitate va scuteste de orice probleme de genul celor amintite de voi. Daca purtati chiloti de "plastic" care mai au si niste cusături cu "meşină" (made in Turkey) logic sa apara probleme. :lol2:

 

IMG_0764.jpg

IMG_0765.jpg

Editat de Lucian M

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda dragut specimen...si totusi...nu-i pe gustul meu.

Dar am vazut ca majoritatea confunda homosexualii...gay...frustrati...samd :roll: ...cu metrosexualii care pot foarte bine sa opteze pentru tanga fara sa le fie rapita masculinitatea...dar mie tot nu-mi plac pe un barbat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parerea aveti despre barbati care poarta lenjerie thong?

 

Adica :crazypilot: chiloti cu ata in c#r.

 

Doamne , a inebunit lumea :think: , eu port izmene si vara

guru_riului3_sb.jpg

Editat de Corydalis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×