Sari la conținut
Forum Roportal
Cellia

Barbati cu lenjerie thong

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare tuturor!

 

Am citit si eu mesajele voastre si tre`sa recunosc, ca m-am "minunat" de unele dintre ele!

Eu una, nu judec omul dupa ce poarta, ci dupa cum poarta anumite lucruri, daca i se potrivesc sau nu....

Nu am nimic impotriva acestei lenjerii, cum nu am nimica impotriva altora!

Sfatul meu(daca se permite): fiti putin mai deschisi!

 

Multa bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare poarta ce vrea...chiar daca in societatea noastra ar fi priviti cu scepticism, sunt liberi sa poarte orice. Depinde de mentalitatea fiecaruia acum. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate la unii barbati le sta bine.... ptr. mine nu este un "turn on".... mi s'ar parea mai interesant sa nu poarte nimic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca e shocant modul incare se raspunde pe forum. mi-au placut unele raspunsuri, insa unele sunt horror. adica nu as purta niciodata thong pt ca numai ideea atei respective intr-o anumita zona<stitzi voi care> e infricosatoare pt mine. insa de acolo pana la a ii face pe cei care poarta gay sau frustratzi sau mai putin barbatzi e cale lunga. si despre cei care au cosmetice, bravo lor. fetelor, va plangetzi ca barbatzii nu se ingrijesc, ca ar putea sa se mai uite si ei la cum se imbraca si cum arata. si de indata ce o fac, nu e bine. interesante perspective oricum. astept sa vad cum va degenera povestea in continuare....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar ca e shocant modul incare se raspunde pe forum. mi-au placut unele raspunsuri, insa unele sunt horror. adica nu as purta niciodata thong pt ca numai ideea atei respective intr-o anumita zona<stitzi voi care> e infricosatoare pt mine. insa de acolo pana la a ii face pe cei care poarta gay sau frustratzi sau mai putin barbatzi e cale lunga. si despre cei care au cosmetice, bravo lor. fetelor, va plangetzi ca barbatzii nu se ingrijesc, ca ar putea sa se mai uite si ei la cum se imbraca si cum arata. si de indata ce o fac, nu e bine. interesante perspective oricum. astept sa vad cum va degenera povestea in continuare....

Nu va degenera deloc discutia. Eu nu am absolut nimic impotriva. Din partea mea, sa se si rujeze. Fiecare e liber sa faca ce vrea, doar e democratie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da cine ma lumineata ca eu nush ce e aia

pai nu-i prea greu.....barbati care poarta tanga/bikini/chilotei cu ata...........

 

 

totusi fetelor nu v-ar placea sa vina un stripeer imbracat numai si numai in asa ceva si sa va danseze cateva melodii f aproape de voi..? :santa: ...bine....ideal ar fi sa vina doar in costul lui adam da eu ma multumesc si cu el in thong.... :ill:

 

noi fetele facem cam multe nazuri.....cui nu-i place oricum nu vede daca nu cere.......cui ii place se duce la stripetis masculin sau face vreo conventie cu prietenul pt o noapte.....oricum ar fi nu esti obligat sa vezi sau sa nu vezi.....

 

de comozi nu cred ca sunt pt un baiat......adica si pt o fata sunt incomozi cateodata

Editat de kelly

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
totusi fetelor nu v-ar placea sa vina un stripeer imbracat numai si numai in asa ceva si sa va danseze cateva melodii f aproape de voi..?

NU!!!in nici un caz....vrei sa am cosmaruri?? O__o urasc genul ala de barbati...mai ales care poarta asa ceva...e dezgustator... :ill:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:ill: pai exista doua feluri de astfel de barbati:primii sunt cei care poarta asa ceva din placere si eu cred ca ei au o oarecare problema de personalitate si cei care ii poarta doar pentru ca sa le faca pe plac prietenelor sau sotiilor si acest tip de barbat mi se par chiar dragutz :santa: .desi daca ma gandesc bine e cam acelasi lucru(vaii ce confuza sunt cand vine vorba despre asa ceva:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da super ... am citit si eu ce a`ti scris voi sincer unii ori sunteti pana in 14 ani iar altii chiar daca aveti varsta care o aveti ganditi ca niste comunisti

Apropo ce spuneti de imbracamintea traditionala scotiana .... e gay ? doar sunt fuste, aia nu`s gay?! lol

thong barbatesc nu este egal cu gay ( poate doar in imaginatia unor frustrati care nu au pe nimeni si un gay are mai multa "activitate" decat voi.

Sincer nu am nimik cu gay/lesbi or whatever ,,, e alegerea lor ,,,

Apropo ... acum vreo 10 ani cand auzeati de la prieteni ca iubita lor le`a prestat un oral era ceva de domeniul sf`ului .... akum cu vii se pare ?? e cool nu ? Adica daca la acea perioada o astfel de fata vii se parea "usuratica' acum e ceva normal ... , un episod dintr`un act sexual care e normal sa se intample.

Cineva spunea ca cine poarta boxeri e genial .. ei bine 70% din americani poarta boxeri .. numiti`mi cativa "geniali"

Nimeni nu a spus "frate thong e de dama si barbatii nu pot purta asa ceva" ...

Uite una tare .. sunt fete care poarta boxeri .. ciudat sau nu ?

Atata vreme cat imbracamintea pe care o porti este lejera, nu incomodeaza si te simti bine e OK!!!

Am 25 de ani, conduc o firma de constructii, ma imbrac numa` de firma si la capitolul lenjerie intima nu as vrea sa port ceva care seamana cu produsele de pe tarabe sau de la un magazin de cartier. Daca e lenjerie normala e ok daca e thong este iar ok atata vreme cat ma defineste pe mine.

Si cred ca mai gay arata baietii/barbatii care se`mbraca dupa moda akcent ... cu blugi strimti, un tub de gel in cap si ochelari YMCA ... Uitati`va la moda din 70 cu revolutia gay in state si o sa vedeti moda din Romania de astazi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×