Sari la conținut
Forum Roportal
citystar

Virgin la 27 de ani

Postări Recomandate

P.S. Probabil ca Paris Hilton trebuia sa fie romanca! Ar fi nevoie de minim 1000 de femei ca asta pe aici. :tease: Pe aceasta cale, ii aduc un omagiu controversatei dive! :blink:

 

 

de ce ? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Daca erau mai multe fete decat baieti, nu mai eram virgin la 27 de ani. Plus ca, prin intermediul forumurilor problema mea o cunosc acum sute de oameni. "

Daca erau 6 fete la un baiat, crezi ca venea vreuna sa traga de tine sa o alea alea?

Bine ochit. :blink: Sa luam, de ex, o comunitate alcatuita din 1000 de femei frumoase si doar 100 de barbati.. Daca dintre acei 100 de barbati doar 10 vor fi dintre acei alpha-male dintre aceia cu "femeia in sange" , toate cele 1000 de femei se vor lupta din rasputeri sa ajunga in patul acelor 10, iar ceilalti 90 este f posibil sa ramana tot cu degetul in gura, chiar daca ponderea de femei ii avantajeaza enorm. :tease:

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine ochit. :blink: Sa luam, de ex, o comunitate alcatuita din 1000 de femei frumoase si doar 100 de barbati.. Daca dintre acei 100 de barbati doar 10 vor fi dintre acei alpha-male dintre aceia cu "femeia in sange" , toate cele 1000 de femei se vor lupta din rasputeri sa ajunga in patul acelor 10, iar ceilalti 90 este f posibil sa ramana tot cu degetul in gura, chiar daca ponderea de femei ii avantajeaza enorm. :tease:

 

 

ce sa-i faci ..ne place competitia ..:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce ? :blink:
Paris Hilton a declarat intr-un interviu mai vechi ca isi doreste mai multe experiente sexuale cu baieti virgini. pt virginul in cauza:http://www.jucaushii.ro/fun/article_2_2_Th...Old_Virgin.html
ce sa-i faci ..ne place competitia ..:tease:
Dar este adevarat ce am spus, nu? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Paris Hilton a declarat intr-un interviu mai vechi ca isi doreste mai multe experiente sexuale cu baieti virgini. pt virginul in cauza:http://www.jucaushii.ro/fun/article_2_2_Th...Old_Virgin.htmlDar este adevarat ce am spus, nu? :tease:

 

 

da ,corect si cei vizati nu au ceva deosebit ci doar faptul ca e placut de una sau doua ...restul de fete o fac doar de dragul de a demonstra celorlalte ca sunt mai ...tari :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga citystar,

Stiu ca tanjesti dupa dragoste si ai dori sa te culci cu o fata, este normal si natural.

Hai sa fiu avocatul diavolului si sa-ti dau dezavantajele sexului:

1. Poti contacta (si asta fara ca sa semnezi vreun..contract) o boala transmisibila sexual (BTS). De multe ori, partenera ta nici nu stie ca iti face acest "cadou".

2. Te trezesti, fara ca cineva sa-ti spuna, ca esti personajul principal in planurile de viitor ale partenerei tale.

3. Vei invata o groaza de lucruri noi : cand trebuie sa vii acasa, cu cine trebuie sa te intalnesti, ce trebuie sa vorbesti daca ti s-a permis sa te intalnesti, cum sa te imbraci, cum sa te tunzi, ce anume poate sa-ti placa, ce trebuie obligatoriu sa urasti, etc. etc. etc. (lista este cat se poate de lunga!).

4. S-a dus liberatea, te vezi inlatuit de o singura persoana ani de zile de acum inainte...

Deci, mai gandeste-te!

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai ai timp mult sa te dezvirginezi ..si sunt fete in prostie ...incearca si tu sa umbli prin cluburi sa te distrezi sa cunosti oameni noi :| wtf stai tot acasa si lucu si bla bla plateste o curva :plane:) ca te fu... ea pe tine nu tu pe ea =))

Editat de JohnyQ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu atat mai mult nu vreau sa ma impac cu gandul ca voi ramane singur sau virgin toata viata, si chiar daca nu ma sinucid din vointa proprie voi muri de la sine cat de curand, ca stresul cauzat de singuratate poate omori un om, asta mi-a zis un psiholog.

Daca continui sa-ti plangi de mila ar cam trebui sa te impaci cu gandul.

 

dar ptr stresul cauzat de singuratate nu lupta nici un medic, ba mai mult lumea rade de unul virgin sau care nu e capabil sa agate si se zice despre el ca e blonav cu capul si este trimis la psiholog.

Vezi? Alte idei preconcepute. Nu rade nimeni de tine ca esti virgin, daca a ras cineva de tine a facut-o pentru ca ai multe idei ciudate.

 

Sa inteleg ca fetele prefera sa fie batute de un barbat alfa dominant decat sa se incurce cu unul virgin fara experienta sexuala ?

Da, fetele adora sa fie batute. E marea lor dorinta sa primeasca o ranga in cap. :plane:

 

Ma uitam la emisiunea Schimb de mame sau la Super Nanny si am vazut ce inseamna viata de copil fericit. Eu nu am avut nici 1 % din viata unui copil de oras. (dpdv calitativ, si nu material, ci sentimental, adica in ce priveste relatia parinte-copil si atitudinea parintilor).

Uite ca eu am copilarit la oras si cred ca daca as fi copilarit la tara asta m-ar fi avantajat in anumite aspecte. Nici eu n-am avut copii langa mine cand eram mic, si am avut parinti care se temeau sa ma lasa sa plec pana la magazinul din colt, dar asta nu m-a impiedicat sa-mi fac prieteni mai tarziu, in scoala. Presupun ca si tu ai fost la scoala, nu? Acolo ce-ai pazit?

Si eu sunt timid, dar pana la urma daca pui totul in balanta ai sa vezi ca nu pierzi nimic daca abordezi o fata. Te refuza, asta e, o sa te simti de cacat probabil, dar daca nici macar nu incerci cum mama dracu' afli daca vreuna te place?

 

in 2006 de ex am iesit mai frecvent cu colegii la discoteca/club/terase. Vedeam numai fete cuplate. Nici macar nu se uita vre-una la mine.

Pe dracu' numai fete cuplate. Ma indoiesc ca toate fetele intre 18 si 27 de ani au prieten. O sa vezi o gramada fete singure daca iesi prin oras, nu-ti garanteaza nimeni ca nu au pe cineva, dar merita sa incerci, nu? Oricum n-au pe nimeni cu ele in momentul ala deci nu e riscul sa ti-o iei in bot.

 

Si eu te sfatuiesc sa apelezi la curve. Nu, n-o sa-ti rezolve problema. Dar o sa ai o viziune mai putin idealista asupra sexului, o sa capeti experienta, si o sa ai mai multe incredere in tine. Lucruri care te vor ajuta sa incepi o relatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamnelor si domnilor, ce parere aveti despre un baiat virgin la 27 de ani ? Eu sunt in situatia asta. Sunt realizat profesional, dar sentimental is 0. Mai am vreo sansa sa supravietuiesc? sau sa ma sinucid ? .
frate ca sa nu mai suferi de virginitate , du-te si opereza-te...astfel nu o sa mai ai atza :)sau...varianta hard...da cu mana pana o rupi :plane: Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga citystar,

Stiu ca tanjesti dupa dragoste si ai dori sa te culci cu o fata, este normal si natural.

Hai sa fiu avocatul diavolului si sa-ti dau dezavantajele sexului:

1. Poti contracta (si asta fara ca sa semnezi vreun..contract) o boala transmisibila sexual (BTS). De multe ori, partenera ta nici nu stie ca iti face acest "cadou".

2. Te trezesti, fara ca cineva sa-ti spuna, ca esti personajul principal in planurile de viitor ale partenerei tale.

3. Vei invata o groaza de lucruri noi : cand trebuie sa vii acasa, cu cine trebuie sa te intalnesti, ce trebuie sa vorbesti daca ti s-a permis sa te intalnesti, cum sa te imbraci, cum sa te tunzi, ce anume poate sa-ti placa, ce trebuie obligatoriu sa urasti, etc. etc. etc. (lista este cat se poate de lunga!).

4. S-a dus liberatea, te vezi inlatuit de o singura persoana ani de zile de acum inainte...

Deci, mai gandeste-te!

 

ce-mi zici tu, mai putin pct 1, sunt dezavantajele casatoriei, nu ale sexului.

 

iar la pct 4: putin probabil sa am eu puterea sa-mi insel posibila prietena atat timp cat acum am libertate si nu ma pot folosi de ea.

 

 

 

 

..........................

 

ai dreptate dar ce-mi zici tu e peste puterile mele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×