Sari la conținut
Forum Roportal
citystar

Virgin la 27 de ani

Postări Recomandate

ai dreptate dar ce-mi zici tu e peste puterile mele.

Cum adica? Unde e problema exact? Ti-e greu sa intri in vorba cu o fata sau sa contiuni dupa? Daca incerci sa "agati"(urasc termenul asta) o fata, e intr-adevar posibil sa esuezi, dar pe de alta parte poti sa ai succes. Asa stai si-i dai in cap fara sa stii macar daca exista sa nu cineva care ar putea sa se indragosteasca de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, fetele adora sa fie batute. E marea lor dorinta sa primeasca o ranga in cap. :o:

 

 

da, sau taiat gatul cu toporul. Vezi aici:

 

http://ziaruldeiasi.ro/cms/site/z_is/news/...loc_145618.html

 

citez:

 

La nici 24 de ore de la atacul nocturn cu cutitul al unui barbat din Alexandru asupra fostei sotii, o fapta si mai oribila, dar asemanatoare, s-a petrecut in Tatarasi. Tot in toiul noptii, un barbat s-a napustit asupra fostei sotii, care dormea in pat, si i-a taiat capul cu toporul. Cei doi fusesera impreuna mai bine de 25 de ani. Agresorul s-a autodenuntat la Politie si a spus ca nu regreta ce a facut.

 

Tatarasi si Alexandru sunt 2 cartiere din Iasi.

Ce rai sunt barbatii !!!!! Nu cred ca exista barbat alfa in RO care sa nu fi tras o palma sotiei/prietenei sau o injuratura.

Deja mi-e frica sa agat, raman fara cap !.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saracul baiat....desi nu-mi vine in minte decat bancul cu Fat-frumos :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In nici un caz sa nu te sinucizi. Pana la urma vei intalni persoana potrivita.

Nu ti-ai ratat viata, doar esti implinit profesional! In plus, viata nu inseamna numai relatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La inceput am scris , dar mi s-a sters mesajul , probabil a parut un pic cam nelalocul lui , dar astazi voi reveni pentru a incerca sa explic , inexplicabilul .

Un om realizat profesional , ce are 27 de ani , dar se simte de 15 si isi doreste foarte mult o femeie cu care sa-si piarda virginitatea , cum se poate gandi la sinucidere ? Parca , de fapt ai avea 15 ani . Viata nu sta doar in pierderea virginitatii , viata sta in mult mai multe lucruri . Invata mai intai de toate sa traiesti , sa te bucuri , sa faci cunostinte , nu virtual ci face to face , adapteaza-te si integreaza-te in mediul in care traiesti , acepta-te si accepta-i pe cei din jur . Restul vor fi mult mai usor de rezolvat .

Succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OMG man sa te sinucizi ca esti virgin?

eu te-as sfatui sa o mai iei la bord din cand in cand sa prinzi tupeu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu te-as sfatui sa o mai iei la bord din cand in cand sa prinzi tupeu
Şi uite aşa c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
important e sa faca inaugurarea! :jester:
Aşa-i. Deci fă-o. Urgent. C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×