Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu ma clatesc dupa ce ma spal pe dinti. Adica inghit pasta de dinti, apoi ma spal cu apa de gura si nu ma clatesc deloc cu apa. Fac astea ca sa nu mananc (atat de) mult, adica_cum ar veni imi fac rau ca sa slabesc aiurea. But it's just me, so don't worry, take it easy. :dance:

Imi place sa fiu mereu data cu ruj.

Mananc lamai "unse" cu sare si imi plac.

Beau otet.

Injur ca...birjarii.

Imi fac cruce cu piciorul stang.

Ma holbez la soare.

Mananc bureti de sarma, asa imi mentin vocea minunata.

Sunt "pestoaica", detin baieti eunuci homosexuali, ce presteaza servicii incomplete.

Ultimele 4 au fost tampenii. Doar ultimele 4.

Editat de Xylocaine
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- si eu imi pun alarma cu o ora mai devreme, si aman cate un sfert de ora sa mi se para ca dorm mai mult. Fostul meu imi zicea ca asta e un fel de masturbare psihologica,placerea obtinuta fortat dintr-un sfert de ora pe care oricum il dormeam si cu alarma si fara :crazy:

 

Haha, funny =).

Adevarul e ca minutele alea dormite in plus pana sa sune din nou alarma sunt binecuvantate. Eu sunt ceva de genul "O doamne, sper sa nu fi trecut decat un minut. Sper sa mai am o gramada de dormit". Ma incurajez asa, adorm la loc si nici c-o mai aud >.<

 

@ Levana.

Eu doar de vreo 2 luni am inceput sa umblu cu cheile dupa mine. Cat despre acte - cartea de identitate... E undeva, uitata printr-un sertar. Daca ar fi dupa mine, m-as descotorosi si de telefon. O grija in minus.

Editat de Frosch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa dorm fara sosete groase.Am mai spus pe acilea.Nu dorm niciodata fara pantalonii de pijama...

Nu beau niciodata din acelasi pahar cu sotul,sora,mama si alte alea.Am lingura,furculita si tot ce tine de mancare,ale mele personale.

Nu suport ticaitul ceasului,deci singurul ceas ce il am e cel de la laptop.

Inca fumez pe WC,daca am tigara aprinsa in momentul cand ''ma taie''...Iar daca nu o am aprinsa,iau una in fuga inainte sa merg la WC.

Nu pot face fata usilor descuiate,deci de cateva zeci de ori pe zi le controlez.

Nu ma pot urca intr-o masina cand altcineva in afara de mine conduce....

 

 

...strange.... :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa dorm fara sosete groase.Am mai spus pe acilea.Nu dorm niciodata fara pantalonii de pijama...

Nu beau niciodata din acelasi pahar cu sotul,sora,mama si alte alea.Am lingura,furculita si tot ce tine de mancare,ale mele personale.

Nu suport ticaitul ceasului,deci singurul ceas ce il am e cel de la laptop.

Inca fumez pe WC,daca am tigara aprinsa in momentul cand ''ma taie''...Iar daca nu o am aprinsa,iau una in fuga inainte sa merg la WC.

Nu pot face fata usilor descuiate,deci de cateva zeci de ori pe zi le controlez.

Nu ma pot urca intr-o masina cand altcineva in afara de mine conduce....

asta deja nu mai e obicei !!!

obicei este de a face o colecti de chiloti patate cu sange a fostelor prietene !

:)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. nu pot să stau fără şosete.

2. bărbaţii cu numele de alex sau adi mi se par respingători.

3. urăsc romantismu' exacerbat.

4. mă c*c pe mine de frică atunci c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. nu pot sa dorm daca nu port sosete, mi-e frica sa nu ma muste vreo insecta de picior [ sechele, s-a intamplat cand aveam 9 ani]

2. urlu foarte tare daca vad o insecta ca se apropie de mine

3. inainte sa dorm trebuie sa ascult muzica 30 de minute inainte, daca nu e curent, imi iau chitara si cant.

4. inainte sa joc sah fac matematica 5-10 minute. :crazy: ce enerveaza asta pe unii

5. ma trezesc cu 10 minute inainte sa sune alarma in zilele cu scoala

Editat de .Tina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm... :ermm: obiceiuri ciudate...pooi doar unu imi vine in minte...atunci cand sunt nervos,stresat,suparat,trist,pliktisit imi rod buza pana dau de sange si dupaia o musc dau cu limba o strang tare doar ca sa iasa sangele sa simt gustu de sange in gura ....ahha si inca unu imi place sa musc iubita de gat dar nu sa las semne dinalea de buze sa sug doar sa musc da nu tare ca am facuto odata si neam certat ....am tendinte de vampir :think: :crazy: :vampire: o fii de rau??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Invat in timp ce ascult muzica.

Ma pot incalta doar daca stau pe scaun.

Dorm mereu cu plapuma, chiar si vara.

Nu imi place sa mananc la restaurant, la altcineva acasa.Mananc doar ce gatesc eu.

Mananc lamaia ca marul, fara zahar.

Ma enervez maxim de repede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imediat cum ma trezesc aprind calculatorul. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×