Sari la conținut
Forum Roportal
b.u

sufera

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu zic invers. Cu cit te maturizezi, ai alta viziune.

Ba nu.

Are dreptate Bydy. Cu cat te maturizezi mai mult, cu atat si sentimentele sunt mai profunde si mai mature. Si odata cu ele, si suferinta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic invers. Cu cit te maturizezi, ai alta viziune.

 

 

adica cu atat mai mult devii mai ....sa zic ,sa nu zic ...iau warn sa nu iau ....o sa zic ceva mai finut asea ca pentru barbati adevarati si ...finuti ....insensibili (ce tentata sunt sa spun de animalul acela care rama) :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba nu.

Are dreptate Bydy. Cu cat te maturizezi mai mult, cu atat si sentimentele sunt mai profunde si mai mature. Si odata cu ele, si suferinta..

Dar si controlul creste.

 

adica cu atat mai mult devii mai ....sa zic ,sa nu zic ...iau warn sa nu iau ....o sa zic ceva mai finut asea ca pentru barbati adevarati si ...finuti ....insensibili (ce tentata sunt sa spun de animalul acela care rama)

Nu, dar deja la o virsta ai trecut prin multe, ai avut partea ta de tradari, si atunci nu te mai loveste pe nepusa-masa.

 

Iar, despre termenul acela, ai dreptate. Sunt enorm de multi asa. Ceea ce ma mira este: cum de-si gasesc toti neveste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, dar deja la o virsta ai trecut prin multe, ai avut partea ta de tradari, si atunci nu te mai loveste pe nepusa-masa.

Iar, despre termenul acela, ai dreptate. Sunt enorm de multi asa. Ceea ce ma mira este: cum de-si gasesc toti neveste?

 

 

 

super tare asta !

de ce toti barbatii buni sunt luati ,ca este porci ? :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate astea, de la o anumita varsta inveti sa stii ce inseamna sa "pierzi". Merg "pe mana" lui heidy aici desi perfect adevarata si chestia cu controlul- dar poate asta e la nivel superficial, adica, se instruiesc sa nu mai "arate", dar la nivel interior traiesc intens.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu toate astea, de la o anumita varsta inveti sa stii ce inseamna sa "pierzi". Merg "pe mana" lui heidy aici desi perfect adevarata si chestia cu controlul- dar poate asta e la nivel superficial, adica, se instruiesc sa nu mai "arate", dar la nivel interior traiesc intens.

Criteriul de selectie creste odata cu varsta, sau, in mod normal ar trebui sa creasca. Si intensitatea cred ca este mai mica, atunci cind nu obtii satisfactia asteptata, trece.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Criteriul de selectie creste odata cu varsta, sau, in mod normal ar trebui sa creasca. Si intensitatea cred ca este mai mica, atunci cind nu obtii satisfactia asteptata, trece.

 

De acord, creste, dar tocmai din cauza asta, cand stii ca poti sa pierzi sau ai pierdut pe cineva care stii ca a indeplinit anumite "criterii" incepi sa intelegi ca "piata de desfacere" (ce urat vorbesc :sorry: ) este tot mai mica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De acord, creste, dar tocmai din cauza asta, cand stii ca poti sa pierzi sau ai pierdut pe cineva care stii ca a indeplinit anumite "criterii" incepi sa intelegi ca "piata de desfacere" (ce urat vorbesc :sorry: ) este tot mai mica.

Eu o vad intr-o permanenta crestere. E gresit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×