Sari la conținut
Forum Roportal
b.u

sufera

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unii zic ca sufera poate mai mult decat noi, femeile, dar nu arata. N-am ajuns inca sa vad asta, dar sper sa apuc pana mor. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cate ori iti repeti asta pe zi?

Simt ca te ascunzi dupa un paravan bine construit in timp. Te sfatuiesc sa cobori in interiorul tau, sa incerci sa te descoperi, sa-ti analizezi slabiciunile, sa le accepti, sa fii tu insuti, sa lasi mastile deoparte.

Ai sa descoperi ca viata e mult mai frumoasa, viata reala, decat cea pe care ti-ai proiectat-o tu...

Merci pt sfat, oricum. Daca m-ai cunoaste, n-ai mai zice asta.

 

Unii zic ca sufera poate mai mult decat noi, femeile, dar nu arata. N-am ajuns inca sa vad asta, dar sper sa apuc pana mor. :blink:

Nu stiu daca mai mult, da' cu siguranta nu arata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unii zic ca sufera poate mai mult decat noi, femeile, dar nu arata. N-am ajuns inca sa vad asta, dar sper sa apuc pana mor. :cry:

 

Poate ca nu v-a interesat sa vedeti....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dacs noi suferim...ei de ce nu ar face-o? tot ameni, tot suflete si eu, chiar daca for sa para mai rezistenti...nu prea cred ca sunt ei asa de fier... :) ...noi doar ne exteriorizam sentimentele mai mult ca ei....si bine facem nu as putea sa tin in mine si sa zambesc ironic mereu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca sufera si ei...dar nu-ti vor arata lucrul acesta niciodata...mai ales daca mai nimeresti si unul mandru si cu un orgoliu mare.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unii zic ca sufera poate mai mult decat noi, femeile, dar nu arata. N-am ajuns inca sa vad asta, dar sper sa apuc pana mor. :)

si cum anume ai vrea sa "vezi" asta? :)

ai vrea sa se descompuna omul sau cum?

femeile ,multe, e adevarat ca si multi barbati, sunt perverse. putine stiu ce sa aleaga. de aici multa suferinta pt baieti.

ideea in viata e sa lupti pana la capat, sa te astepti la orice....in general cu dragostea iti cam iei tzeapa :yahoo:

capu' sus baieti :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce credeti baietii sufera din dragoste?

Ohooo, si inca cum ! Mie unu' suferinta cauzata de iubire, mi-a schimbat cursul vietii....in bine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce credeti baietii sufera din dragoste?

 

 

yeah ,right ...sufera ....poate daca-i strang pantofii .....din dragoste ,din dragoste fata de cine ? fata de mama ,da ...fata frate ,sora ...ca alta dragoste nu-s daca sunt capabili sa ofere ...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×