Sari la conținut
Forum Roportal
Clinho

Clubul Anti-Base

Postări Recomandate

care se urca beat la vot

 

adeca... cum se "urca beat la vot" ? :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
jos superBASE!

cu 75 % din electorat...el reprezinta romania :focus: ..asa ca trebuie sa mai astepti pana cand oamenii nu se vor mai identifica intr-o maniera ridicola cu basescu...life sucks :sorry:

la alegeri l-am votat pe nastase ptr presedinte...fiindca era politician nu marinar si avea control asupra sa si nu si-ar fi permis afirmatii de acest gen...insa nastase a pierdut fiindca romanii nu s-au identificat cu un om sobru si retinut...romanii au vrut un om care sa-i injure pe toti ceilalti...avem ce ne-am dorit.

ps.acum l-am votat pe basescu fiindca mi-a placut sa dau o palma celor care protesteaza la orice pas desi nu fac nimic constructiv... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu 75 % din electorat...el reprezinta romania :focus: ..

 

75% din 44 % din electorat...e o mica diferenta :yes:

 

ps.acum l-am votat pe basescu fiindca mi-a placut sa dau o palma celor care protesteaza la orice pas desi nu fac nimic constructiv... :yahoo:

 

se pare ca palma le-a fost de "bun augur" din moment ce psd se aliaza cu pd :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
75% din 44 % din electorat...e o mica diferenta :yahoo:

Şi ce-ai vrea acum, să-ţi aducă semnătura fiecărui cetăţean că e de-acord ca el să fie preşedinte, ca să admiţi tu că are legitimitate? Găseşte-ţi un subiect serios şi nu mai bate apa-n piuă. Prin comparaţie, parlamentarii au o legitimitate incontestabilă, nu-i aşa?

 

se pare ca palma le-a fost de "bun augur" din moment ce psd se aliaza cu pd :focus:

Tu chiar n-ai reţinut nimic din faza cu demisia?

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
75% din 44 % din electorat...e o mica diferenta :yes:

se pare ca palma le-a fost de "bun augur" din moment ce psd se aliaza cu pd :sorry:

o palma ramane o palma...daca psd e masochist si-i place asta-i problema lui :focus:

pasivitatea alegatorilor nu implica o reactie anti-basescu...si eu pot afirma ca cei care nu s-au dus la vor au considerat ca basescu o sa castige..asadar votul lor nu era necesar..si ca cei care au ales sa nu voteze erau pro-basescu...realitatea este insa ca basescu are sustinera maselor...ca masele gandesc asa cum gandesc nu mai conteaza :yahoo:

ps.salve harald :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Şi ce-ai vrea acum, să-ţi aducă semnătura fiecărui cetăţean că e de-acord ca el să fie preşedinte, ca să admiţi tu că are legitimitate? Găseşte-ţi un subiect serios şi nu mai bate apa-n piuă. Prin comparaţie, parlamentarii au o legitimitate incontestabilă, nu-i aşa?

Tu chiar n-ai reţinut nimic din faza cu demisia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt locuri nelimitate , as vrea ca-n acest club sa intre 20 de milioane de romani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt locuri nelimitate , as vrea ca-n acest club sa intre 20 de milioane de romani

facem şi noi un miting şi le dăm cărţi să se culturalizeze ,nu :o: ca ceilalţi mici şi bere..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×