Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Desi multi dintre voi nu considerati Hara ca fiind o formatie rock...dupa parerea mea este! Este un rock european amestecat cu putin etno si alternative! imi plac pt ca au un stil al lor ...nu copiaza pe nimeni. nici din tara nici din afara!

hmm...da'ti'va si voi cu parerea....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-au placut de cand i-am vazut prima data. Dar nu i-am urmarit in mod deosebit. Cand ii vad pe la tv, stau sa ii ascult, imi place de ei, imi place stilul. Ei isi fac piesele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi multi dintre voi nu considerati Hara ca fiind o formatie rock...dupa parerea mea este! Este un rock european amestecat cu putin etno si alternative! imi plac pt ca au un stil al lor ...nu copiaza pe nimeni. nici din tara nici din afara!

hmm...da'ti'va si voi cu parerea....

 

 

 

Se mai aude ca ii copie pe aia de la zdob si zdub...Diferenta este ca unii au trompete si ceilalti viori...Oricum imi face placere sa-i ascult si pe unul si pe celalalt....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: Nu mi se pare ca ar semana ca abordare.. Cei de la zdob si zdub nu-mi zic nimic, mi s-au parut intotdeauna asa zgomotosi..

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi multi dintre voi nu considerati Hara ca fiind o formatie rock...dupa parerea mea este! Este un rock european amestecat cu putin etno si alternative! imi plac pt ca au un stil al lor ...nu copiaza pe nimeni. nici din tara nici din afara!

hmm...da'ti'va si voi cu parerea....

Imi plac. Au un rock soft, banuiesc ca pana la urma vor da mai mult in balade(vorba cuiva de pe aici). In fine. Se simte scoala clujeana de rock oricum.

Are dreptate si olivdor. O tzara parca se prostitueaza mai nou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×