Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

daca nu ai un dual core, un 7600 si 2 giga de ram...uita de jocu asta :crazy:

au incercat sa-l mai optimizez dupa varianta total penibila care o scosesera pentru vanzare..dar tot haleste resursele pe paine. oricum mi se pare depasit de oblivion, va fi depasit si de jade empire si the the witcher.

pacat , gothic 1 si 2 au fost niste jocuri care " au facut istorie" . 3-ul nu impresioneaza cu nimic in afara de marime locatiei, si de grafica brici, asta daca cumva ai bagat vreo 800-900 de eu pe putin in calculator si-ti permiti sa o vezi ..

 

 

baieti am o intrebare: mie imi va merge gothic 3 cu sistemul asta al meu ? uitati carei: sistem;microsoft windows professional , version 2002, service pack 2

 

computer:AMD Athlon64 x2 dual core proccesor 4200+, 2.20 ghz, 2.00 GB of RAM, phisycal addres extension

 

cam atat stiu imi spuneti cam cum imi va merge va rog datimi un mesaj privat si de unde sa fac rost de el dar gratis

 

baieti am o intrebare: mie imi va merge gothic 3 cu sistemul asta al meu ? uitati carei: sistem;microsoft windows professional , version 2002, service pack 2

 

computer:AMD Athlon64 x2 dual core proccesor 4200+, 2.20 ghz, 2.00 GB of RAM, phisycal addres extension

 

cam atat stiu imi spuneti cam cum imi va merge va rog datimi un mesaj privat si de unde sa fac rost de el dar gratis

 

 

ma refer la gothic 3 sau 1 de unde sa fac rost de ele pe gratis dar total

 

baieti am o intrebare: mie imi va merge gothic 3 cu sistemul asta al meu ? uitati carei: sistem;microsoft windows professional , version 2002, service pack 2

 

computer:AMD Athlon64 x2 dual core proccesor 4200+, 2.20 ghz, 2.00 GB of RAM, phisycal addres extension

 

cam atat stiu imi spuneti cam cum imi va merge va rog datimi un mesaj privat si de unde sa fac rost de el dar gratis

 

 

ma refer la gothic 3 sau 1 de unde sa fac rost de ele pe gratis dar total

 

baieti am o intrebare: mie imi va merge gothic 3 cu sistemul asta al meu ? uitati carei: sistem;microsoft windows professional , version 2002, service pack 2

 

computer:AMD Athlon64 x2 dual core proccesor 4200+, 2.20 ghz, 2.00 GB of RAM, phisycal addres extension

 

cam atat stiu imi spuneti cam cum imi va merge va rog datimi un mesaj privat si de unde sa fac rost de el dar gratis

 

 

 

 

ma refer la gothic 3 sau 1 de unde sa fac rost de ele pe gratis dar total

 

 

 

 

ma refer la gothic 3 sau 1 de unde sa fac rost de ele pe gratis dar total

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

IMO,va pierdeti timpul incercand sa jucati Gothic 3!

 

Sper ca gothic 4 sa nu mai fie o asa mare dezamagire...

 

Nu`ti fa griji,va fi foarte greu ca SB sa faca un joc asa de prost ca Gothic 3:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu il joc pe:2GB DDR,procesor intel 2.2 compatibilc cu 4....si placa video n'o mai stiu :) :doh: l'am terminat cu coduri :crazy: :doh: 8) 8) acum vreau sa il termin fara coduri :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine mai are probleme cu gothic3 sa ma contacteze....:o:))

 

am eu o problema f enervanta: mi se accelereaza timpul in joc adik imi trece de la o zi la alta in cateva secunde si mai e si intuneric mereu... o alta problema mai putin enervanta e ca imi apare cateodata o eroare cu mesajul" Where is the Guru?" si trebuie sa ies din joc. Am incercat toate setarile la details si tot imi apare.Nu stiu dak e de la joc sau de la comp..

am un amd athlon dual core 4450 (2.31 GHZ) 2GB Ram si placa video NVidia Geforce 8600GT 512MB facuta de leadtek (de fapt ii zice WinFast PX8600GT)

Am instalat patch-urile 1.12 si 1.52 community patch pentru crack

Putin ajutor?

Editat de cosmyn@G3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cheer: Ajutati-ma si pe mine cu gothic 3 va rog sant incepator (contact: dragos_boss3@yahoo.com)

Am facut misiuni si am eliberat orase ... si vreau sa ma fac rebel dar nush cum cu cine trebuie sa vorbesc? am 30 la ei ....??! :roll:

 

Sau macar sa ma fac magician de apa ... :roll: unde trebuie sa ma duc si cu cine sa vorbesc? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poi , magician de apa nu poti sa te faci! Si rebel din cate stiu eu nu poti nici aia.

Da click AICI pentru un walkthrough in engleza(daca nu stii engleza foloseste un translator)

Singura decezie in Gothic 3 este cand decizi cu cine sa fii. Poti alege: Beliar(omori reprezentantul lui Innos si pe Xardas) , Innos(omori reprezentantul lui Beliar si eliberezi orasele) sau Xardas(omori reprezentatul lui Beliar si a lui Innos si mergi cu Xardas intro alta dimensiune)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal baieti...am o mica problema cu instalarea jocului...am facut tot ce trebuia, dar nu intra in joc...imi apare o fereastra "Where is the guru" si imi spune niste prostii...si ma enerveaza...apropo...cd-ul e original.....l-am instalat pe 4 calc....pe unu imi merge, pe celelalte aceeasi problema. pls. help me!! ----------------

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-a placut seria Gothic pana acum.

Pacat de add-on-ul Forsaken Gods la Gothic 3 (sper totusi sa il termin intr-o zi)

...asteptam cu nerabdare G4: Arcania Tale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×