Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

eu am probleme cu gothic 3, lam instalat cu deamon tools, lam crackuit si merge f bn la low grafic numai ca fac vreo 10 pasi si mi se restarteaza pc-ul :D are careva o solutie? am 1,25 gb ddram, 1,83 ghz si procesor amd sempron 2600+, sa-mi zica cineva daca e din cauza jocului sau din cauza calculatorului sau daca tre sa instalez vreun patch, am jucat g3 demo si la fel se restarteaza pc-ul, plz, ca vreau sa termin 3-ul, ca pe 1 si 2 leam terminat de vreo 5 ori, si apropo gothic 4 pt pc cica va fi terminat pana pe 1 februarie 2010.

"Freitag, 24 August 2007

In sfarsit JoWood si-au gasit o echipa care sa lucreze la Gothic 4. Aceasta este Spellbound Entertainment AG.

 

Jochen Hamma directorul executiv al Spellbound este increzator in fortele echipei sale si promite un Gothic care sa pastreze aceeasi senzatie si atmosfera intalnite la predecesori. Au anuntat ca sistemul de lupta va fi total diferit de cel din Gothic 3, iar sistemul de construire al caracterului va semana cu cel din partea a 3-a doar ca va fi mult mai imbunatatit.

 

Au promis dealtfel ca vor pastra aceeasi actori care au lucrat si la Gothic 3, iar muzica si grafica tind sa fie cel putin egale din punct de vedere calitativ cu ceea ce am vazut la primele jocuri din serie.

 

Tot Spellbound se vor ocupa si de problemele lui Gothic 3, repararea bug-urilor si lansarea de noi patch-uri, pastrand legatura cu Piranha Bytes"

Editat de gothic 33333

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am EXACT aceeasi problema si am toti atatia rami ca si tine :senile:((

 

si la fel mi se reseteaza jocu ........cine ne poate lamuri DE CE se intampla asta ???.....compu sau jocu ii de vina ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am EXACT aceeasi problema si am toti atatia rami ca si tine :senile:((

 

si la fel mi se reseteaza jocu ........cine ne poate lamuri DE CE se intampla asta ???.....compu sau jocu ii de vina ???

 

pentru ca nu aveti jocul original.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din pacate aceeasi instalare gothic 3 il joaca si varmiu, da la el merge, oricum am sa fac tot posibilu sal pot juca, ms, am sa iau alta instalare sa vad dak totusi merge PS: eu is ala de mai sus gothic 33333

Editat de pitpalak

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

procesorul ala al tau nu prea are legatura cu cerintele lui gothic 3. ti-ar mai trebui minim un ghz peste, nu stiu ce placa video ai, dar trebuie una seriosa, iar ram-ul se afla la limita de jos

si asta pentru gothic 3 este unul dintre cele mai prost facute jocuri din punct de vedere al cerintelor de sistem...si nu numai.

Sper ca gothic 4 sa nu mai fie o asa mare dezamagire...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frate in legatura cu restartarea la jocu gothic iti spun eu din exp ca nu e jocu de vina ci calculatorul,nu mai cauta alte patchuri sau alte kituri de instalare ca asa imi face si mie si nu nu mai la gothic 3 si am cautat si am tot descarcat tot degeaba .Oricum am apucat sa-l joc putin la un prieten si e super misto din punct de vedere al gameplayului :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o problema cu gothic 3. l-am instalat si cand vreau sa intru pe el imi arata mesajul: The procedure entry point ??H@YG?AVbCUnicodeString@@_WABV0@@Z could not be located in the dynamic link library sharedbase.dll. stie careva cum sa il fac sa mearga? adica, mai trebuie un fisier sau ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine mai are probleme cu gothic3 sa ma contacteze....:cry:))

am si eu o problema cu gothic 3. l-am instalat si cand vreau sa intru pe el imi arata mesajul: The procedure entry point ??H@YG?AVbCUnicodeString@@_WABV0@@Z could not be located in the dynamic link library sharedbase.dll. stie careva cum sa il fac sa mearga? adica, mai trebuie un fisier sau ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×