Sari la conținut
Forum Roportal
nazistul

Drapelul secuiesc, ridicat pe cladirile statului roman

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

- Ma Pishta, ti-ar place sa vezi toate localitatile scrise in limba maghiara ?

- Igen !!! :hi:

- Si copchii sa mearga numa la scoli maghiare ...

- Igeeeeen !

- Si primaru' sa fie maghiar....

- Igeeeeeeeen, ioi...

- Si presedintele sa fie maghiar....

- Igeeeeeeeeeeeeeeen !!!!!!

- Atunci dute-n Ungaria, ma !

 

 

PS: Pai maghiarii ne-au cucerit, deci se cuvine sa le lasam Transilvania, pe mine nu m-ar deranja, ca mie imi plac maghiarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
PS: Pai maghiarii ne-au cucerit, deci se cuvine sa le lasam Transilvania, pe mine nu m-ar deranja, ca mie imi plac maghiarii.

:jester:

Dupa logica ta si Ierusalimul ar trebui sa fie lasat romanilor,doar si ei l-au cucerit in anul 70. Nu te-ar deranja,nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi s-a intamplat personal, dar am inteles ca daca mergi in localitati din Romania, unde sunt maghiari, daca ceri o paine sau un pahar de apa ( chiar daca platesti) sau mori de foame sau mai stiu eu ce, nu te ajuta nimeni, daca intrebi ceva se prefac ca nu cunosc limba romana nici daca le spui:buna ziua! Nu am nimic cu ei, dar sa nu incalce limita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mi s-a intamplat personal, dar am inteles ca daca mergi in localitati din Romania, unde sunt maghiari, daca ceri o paine sau un pahar de apa ( chiar daca platesti) sau mori de foame sau mai stiu eu ce, nu te ajuta nimeni, daca intrebi ceva se prefac ca nu cunosc limba romana nici daca le spui:buna ziua! Nu am nimic cu ei, dar sa nu incalce limita!

 

 

Cine-i om de omenie, e de omenie şi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-i mai usor de mutat granita Ungariei mai incoace??? mă!!!

 

Sper ca nu vorbesti serios.Dar sper degeaba.

Uite , eu zic ca nu ar fi mai usor. Daca nu am fi si noi si ungurii in NATO ,ar fi ceva mai usor, dar nu granita Ungariei mai incoace ,ci un drapel romanesc si o opinca pe sediul parlamentului maghiar. Asa cum s-a mai intamplat in 1919. Cum suntem in NATO ,granitele raman asa cum sunt ,iar pe cladirile institutiilor statului roman ,nu are loc decat steagul romanesc si simboluri nationale romanesti. Iar pe cele maghiare din Ungaria ,viceversa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-i mai usor de mutat granita Ungariei mai incoace??? mă!!!

Granita voastra era prin Mongolia, pe undeva. Cum ati extins-o pana-n Europa, naiba stie.

 

Sper ca nu vorbesti serios.Dar sper degeaba.

Eh, poate asa se prostesc ei si cand ne zic "nem to dom" cu zambetu' pe buze. Si un lucru nu-l pricep - secuii nici macar nu sunt inruditi cu neamul maghiarilor. De ce se dau unguri tocmai acum, cand vor sa obtina ceva?

 

Nu mi s-a intamplat personal, dar am inteles ca daca mergi in localitati din Romania, unde sunt maghiari, daca ceri o paine sau un pahar de apa ( chiar daca platesti) sau mori de foame sau mai stiu eu ce, nu te ajuta nimeni, daca intrebi ceva se prefac ca nu cunosc limba romana nici daca le spui:buna ziua! Nu am nimic cu ei, dar sa nu incalce limita!

Iti vor raspunde... doar daca-i injuri.

 

Bine, la noi in tara cei care vor autonomie, sunt chiar mielusei pe langa salbaticii din ETA sau IRA, de exemplu.

Editat de Mr. Neculai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×