Sari la conținut
Forum Roportal
Liviu.

Cel mai lung somn

Postări Recomandate

Cam 14 ore. De citeva ori in viata.

Probabil chiar mai mult daca nu ma sculau ai mei. Nu ma simteam bine. Cel mai bine dormi un 9-10 ore vreo 3 zile.

Editat de NASTYPRIMUL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am inchis automat dupa o luna de nesomn si cred ca am dormit vreo 2 zile. Sau poate mai mult. Cert e ca m-am culcat seara si m-am trezit intr-o alta seara. Cred ca am pierdut un an din viata dar a meritat.

Presimt un alt shut down cat de curand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai mult probabil cam 9h... mai mult nu se poate, suna ceasul intern... :o:

 

Dar de dormit dorm fara probleme, oricum, oriunde, in orice pozitie... in tren/masina, in metrou, la servici, in timp ce vorbesc cu cineva interesant, in timp ce merg pe strada dimineata si seara inainte/dupa servici... :roll:

 

O singura regula: cu castile in urechi. Neaparat. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Venisem acasa in vacanta din februarie imediat dupa prima sesiune si am dormit in jur de 20 de ore pana m-a trezit mama speriata ca nu intelegea de ce nu ma mai trezesc macar sa mananc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corpul uman se odihneste in 8 ore. Nu pricep cum unii depasesc 12, 14, 18 ore. My God!!! Niciodata n-am reusit o asemenea performanta, orice as fi facut (invatat, petreceri, betii ....). Am incercat sa dorm mai mult, dar n-am reusit. Pur si simplu.. ma odihnesc in maxim 8 - 9 ore, chiar mai putin. Cand e necesar ma "grabesc" sa dorm. Doar n-o sa dorm juma' de viata, nu??

 

O singura regula: cu castile in urechi. Neaparat. :pardon:

Zi-mi, te rog, cum reusesti sa adormi cu castile??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai mult am dormit aproape 3 zile , adica m-am culcat vineri si m-am trezit luni dimineata si m-am simtit de parca am pierdut un an din viata .

 

Asta s-a intamplat dupa ce am stat aproape o luna jumatate cheaun dupa niste chefuri de pomina care m-am lasat cu insomnie si cu niste posibili mostenitori . Norocul meu ca eram mai tanar si nu ma calificam pentru casatorie neavand cele intrebuincioase pentru intemeierea unei familii plus ca trebuia sa le iau pe toate sase in casatorie .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×