Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Cum va imaginati Romania fara Basescu?

Postări Recomandate

Nu va mai faceti probleme , oricum va iesi Basescu

daca stam sa ne gandim care este mai mare infractor din clasa politica........ nu stiu...........aproape toti sunt.......si toti mint. Pe care sa-i crezi? Ei oricum se gandesc la buzunarele lor si nu la binele nostru!

Se pune problema ca ...noi alegeri ar insemna alt bir pe capul nostru, alte cheltuieli de la buget, salariile bat pasul pe loc, buzunarele noastre mai goale!

Ti-as sugera sa citesti complet Politica, energie si masonerie (click) cu toate articolele linkate ca sa intelegi ce se intampla in Romania... asa zisele gafe ale lui Basescu sunt niste basinutze de gradinita (eploatate la sange de UDMR, PNL si PSD) comparate cu planurile malefice al lui Tariceanu, Patriciu si Masoneriei Ruse pe care le are pentru Romania.

Editat de Schimbarea2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta in ceea ce priveste intreaga tara. In ceea ce ma priveste pe mine, foarte OK, fie Basescu, fie, de ce nu, Gerhardt Schroeder... Sau George Bush... nu vreti sa luati o tara cu reducere?

 

E paccat sa ramana o mireasa jegoasa, bolnava, da altfel frumusica fara mire. Luati-o, careva, macar asa, sa ne dati peste bot noua, prosti si multi, care am adus-o in starea asta! Faceti ceva cu ea, ca o sa luati productie insutit! Veniti, whereever you are - investiti in ea, luati-i rochii, dati-i suturi in k...r sa se miste mai repede, da occidental, mai mult moral, si poate... ca o sa arate si ea a... in sfarsit... europeana...

Romania babe, nu te-ai saturat sa o tot iei? Nu vezi, ca, cu toata cultura ta, ai ajuns ultima ... ma abtin...

Editat de Asfaloth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am dat-o de s-a auzit rau acum. Lasa, am taiat... Adica, prefer sa nu mai mai pronunt...

 

Nu mai scriu nimic. Prefer sa nu mai stau de politica niciodata -asta ca sa sterg ce am scris...

 

SSSSggggmmm...

 

Gata!

 

 

 

Viitorul este :

post-94086-1178875949_thumb.jpg

post-94086-1178876041_thumb.jpg

post-94086-1178876134_thumb.jpg

Editat de Andrii-Popa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×