Sari la conținut
Forum Roportal
Raluka991

casatoria intre un musulman si o romanca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am hotarat sa ma castoresc cu un barbat musulman dar o sa locuim in Cipru.Acum de vreo 2 saptamani a plecat la parintii lui ptr, ca mama lui s-a operat.Mi-a dat measj si mi-a spus ca totul e bine,dar de vreo saptamana nu mai stiu nimic de el si nici nu-mi raspunde la mesaje sau telefon/DAR MI-A SPUS SA NU-MI FAC GRIJI PENTRU EL SI MA IUBESTE

 

Intrebarea mea este: Ei se roaga timp de o luna la moschee fara a avea contact cu mine sau cu altcineva pentru casatorie :zorro: ?este un obicei?

 

 

VA ROG DATI-MI UN RASPUNS URGENT!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

sfatul meu este sa incerci sa cunosti toate aceste lucruri despre el si religia lui inainte de casatorie :zorro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Castoreste-te" ...cum zici tu :zorro:

 

O sa ai toata viata inainte timp ca sa regreti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea mea este: Ei se roaga timp de o luna la moschee fara a avea contact cu mine sau cu altcineva pentru casatorie :zorro: ?este un obicei?

Nu are nici o legatura telefonul cu rugaciunea.

In caz ca el e bine sanatos, faptul ca nu iti raspunde nu inseamna decat un singur lucru. :geek:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am hotarat sa ma castoresc cu un barbat musulman dar o sa locuim in Cipru.Acum de vreo 2 saptamani a plecat la parintii lui ptr, ca mama lui s-a operat.Mi-a dat measj si mi-a spus ca totul e bine,dar de vreo saptamana nu mai stiu nimic de el si nici nu-mi raspunde la mesaje sau telefon/DAR MI-A SPUS SA NU-MI FAC GRIJI PENTRU EL SI MA IUBESTE

 

Intrebarea mea este: Ei se roaga timp de o luna la moschee fara a avea contact cu mine sau cu altcineva pentru casatorie :zorro: ?este un obicei?

 

 

VA ROG DATI-MI UN RASPUNS URGENT!!!!!

 

Amorul se trateaza cu patul, nu inteleg de ce ar trebui sa-ti asumi riscul casatoriei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cati ani ai ?

 

Bah, eu cred ca tre sa astepti, sa vezi, nu te ingrijora, dar nu inghiti chiar toata pastila cu rugatul la moschee timp de o luna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine sa afli cat mai multe despre religia lui...si nu de pe forum ci de la el. Ce obiceiuri au de exemplu...ce te poate afecta pe tine...banuiesc ca ai sa te convertesti, nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am hotarat sa ma castoresc cu un barbat musulman dar o sa locuim in Cipru.

 

 

Te căsătoreşti cu un străin, şi vei locui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×