Sari la conținut
Forum Roportal
LikeThisPoppy

sunt mica si curioasa...voi nu?

Postări Recomandate

Cum te vezi peste zece ani ..? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce anume nu-ti place?

 

nu-mi place superficialitatea, fatarnicia, materialismul, indiferenta....oamenilor.

nu-mi place tutunul, alcoolul, ciocolata...(dar imi plac prajiturile :rot: )

 

Cum te vezi peste zece ani ..? :lol2:

 

nu m-am gandit la asta...prefer sa iau viata asa cum vine, eventual sa-i dau un ajutor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai zis ca nu-ti place superficialitatea si fatarnicia oamenilor...insa chiar niciodata nu te-ai folosit de aceste aspecte pentru a te descurca mai usor intr-o situatie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

problema este ca da...le-am folosit si eu, altfel ar fi imposibil sa socializez...dar cu siguranta ca nu as folosi fatarnicia decat in preajma unu fatarnic. n-ai incotro, daca traiesti printre oameni superficiali, la un moment dat e imposibil sa nu te molipsesti. tocmai de aceea le detest asa de mult..ca se ia!:stars:

 

dar cu siguranta ca nu le-am folosit pt a ma descurca intr-o situatie. e doar un limbaj pe care tr sa-l adopt pt a ma intelege cu cei care il vorbesc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de dimineata pana pe la ora 14-15 sunt la lucru, cand ajung acasa mananc rapid ceva, si fug la facultate sa mai prind cate un curs. serile si in week-end invat si pe alti (copii) ... putin pe net(sau poate mai mult daca nu sunt f obosita) si somn. de prieteni timp nu prea e decat in week-end si vacante si printre ele pe undeva cand pot sa pacalesc timpul :crazy: ..

destul de plictisitor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de dimineata pana pe la ora 14-15 sunt la lucru, cand ajung acasa mananc rapid ceva, si fug la facultate sa mai prind cate un curs. serile si in week-end invat si pe alti (copii) ... putin pe net(sau poate mai mult daca nu sunt f obosita) si somn. de prieteni timp nu prea e decat in week-end si vacante si printre ele pe undeva cand pot sa pacalesc timpul :crazy: ..

destul de plictisitor!

 

 

Nu mi se pare deloc plictisitor... macar tu faci ceva ;) , nu ca mine. ;)

 

Ok... acum urmeaza alta intrebare, ce-i drept ,mai putin pertinenta, pentru ca te intreb direct ce varsta ai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×