Sari la conținut
Forum Roportal
LikeThisPoppy

sunt mica si curioasa...voi nu?

Postări Recomandate

asa deci...las ca vezi tu... :crazy: ufff, clopoteii astia....

Adica sa ma astept ca vrei sa pui " gheara " pe mine ..:doh: ? :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mmm, mi-e foame de-un soricel :crazy:

..he he ..si speri sa pui "gheara" pe el..? :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buuun! deci nu mai intreaba nimeni nimic.... :tease:

 

Probabil din cauza ca s-au infiintat noi topicuri unde s-au instalat certuri si mesaje pline de insulte, si dupa cum se observa sunt multi de pe forum care practic traiesc pentru asa ceva.

Eu totusi am sa te intreb daca tot te identifici cu o felina, iti si plac aceste animale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, imi plac pisicile. sunt curate, frumoase, simpatice, stiu sa te lase in pace daca simt ca nu ai chef de ele, nu sunt prostute ca si cainii (nu ca nu mi-ar placea si cainii), sunt dragastoase, le place sa primeasca iubire si daca le-o oferi esti un om cu adevarat altruist, pt ca ele sunt egoiste si nu o ofera inapoi intotdeauna... :roll:

 

e adevarat ca s-au cam incins spiritele pe aici...tocmai cand incepusem si eu sa ma obisnuiesc ... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Drobeta Turnu Severin :jester:

Intr-o vreme mergeam pe-acolo, la nasii mei. Cum mai e orasul? Asa, din perspectiva unei curioase :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai e frumos , mai frumos decat atunci cand mergeai tu la nasii tai...iar din perspectiva unei curioase, e... numai bun de a-ti baga nasul prin cluburi, de mers la terase, (s-au deschis o multime pe bulevard), de plimbari pe faleza, si multe altele... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×