Sari la conținut
Forum Roportal
hana

A treia persoana..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vezi de asta sunt barbatii superiori femeilor :lol2:

pt ca noi nu am avea nimic impotriva daca am veni acasa si ne-am gasi nevasta in pat cu menajera,dadaca,etc :soc:

Te cred :band:

 

 

Pune-i ca ii indeplinesti dorinta.... dar cand va implini 70 de ani! :ok:

Tre sa fiu sincera ..la raspunsu asta nu m-am gandit :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci pana la urma tot nu m-atzi lamurit.Daca partenerul meu zice draga mea de ziua mea am o dorintza si doar tu mi-o potzi indeplini ..eu intreb care?..se el zice vreau sa fac dragoste cu tine si inca o femeie ... eu ce-i raspund?

zici - iubire, pune-ti alta dorinta. asta, bineinteles, daca vrei sa mai apuci sa fii sarbatorit. :ok:

 

sau zici OK, si-i aduci un travestit. in momentul in care el descopera ce si cum, exclami tare, sa fii sigura ca te aude: :( :lol:

 

vezi de asta sunt barbatii superiori femeilor :lol2:

pt ca noi nu am avea nimic impotriva daca am veni acasa si ne-am gasi nevasta in pat cu menajera,dadaca,etc :soc:

psssssst - vezi ca treaba aia cu lipsa deranjului fata de din ce in ce mai multe se cheama involutie. :band:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vezi de asta sunt barbatii superiori femeilor :ok:

pt ca noi nu am avea nimic impotriva daca am veni acasa si ne-am gasi nevasta in pat cu menajera,dadaca,etc :band:

 

 

dar daca o gasesti cu ...instalatorul ,electricianul .....vacarul ....esti tot jovial ? cred ca-i spui ....nu va deranjati scot ambalajul si ma alatur voua ...:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:ok: nu v-ati prins deloc ...a treia persoana din pat e sfatuitorul fetii care-i spune .....mama ,ce ti-am spus io ca pozitia aia nu te avantajeaza deloc ......sa vezi cand intervine sfatuitorul lui ce aglomeratie se face in pat ....:(

Aşa e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica ,mama probeaza prima ginerele ? :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai acu si cu tine ,cum sa mai inchida si el gura soacrei .......si sa-i forteze putin mana ...:ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doar daca si reciproca e valabila ....:ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×