Sari la conținut
Forum Roportal
hana

A treia persoana..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

asa i se zice la voi? :tease:

:o:

deci esti profesionista huh? :yahoo:

 

depinde ce intelegi prin ...profesionista ....da imi fac bine treaba la ...munca ,privesc viata cu multa seriozitate si cateodata o mai iau la ...misto .....daca la astea te referi .......recunosc sunt profesionista ! :spiteful:

cu toate ca ...perfectionista ar fi mers mai bine ...:spiteful:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma tot nu m-atzi lamurit.Daca partenerul meu zice draga mea de ziua mea am o dorintza si doar tu mi-o potzi indeplini ..eu intreb care?..se el zice vreau sa fac dragoste cu tine si inca o femeie ... eu ce-i raspund?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci pana la urma tot nu m-atzi lamurit.Daca partenerul meu zice draga mea de ziua mea am o dorintza si doar tu mi-o potzi indeplini ..eu intreb care?..se el zice vreau sa fac dragoste cu tine si inca o femeie ... eu ce-i raspund?

 

 

sa se duca la ....mama ei de treaba ....sa-n cerce pe centura ...da nu cu tine in acelasi pat ! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci pana la urma tot nu m-atzi lamurit.Daca partenerul meu zice draga mea de ziua mea am o dorintza si doar tu mi-o potzi indeplini ..eu intreb care?..se el zice vreau sa fac dragoste cu tine si inca o femeie ... eu ce-i raspund?

femeia ca femeia,dar ce te faci daca in locul partenerei vrea un partener?

deci avem :spiteful: + :spiteful: = :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bai.. e buna si o a 3-a persoana.. dar asta implica multa multa dezghetzare din partea ambilor membri.. si lipsa totala a dragostei si a dorintei de a forma o familie.. ma refer strict la sensul sexual... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
femeia ca femeia,dar ce te faci daca in locul partenerei vrea un partener?

deci avem :crazy: + :spiteful: = :roll:

Pai depinde pentru ce vrea un partener daca e pt el il parasesc direct fara comentari...Ops..Sunt femeie l-as ierta poate daca m-ar insela cu o femeie dar daca ma inseala cu un barbat,nu :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Santeti cu cineva impreuna de ceva vreme cum credeti ca ar afecta o a treia persoana cuplul vostru chiar daca relatzia cu ea/el ar fi strict sexuala?

Aoleu nu accept asa ceva, nici pentru sex nici pentru altceva. Doar eu si sotul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sefu' cand ai pus ultima oara mana...NU! NU acolo, ci pe DEX (ce ie aia)?

Amanta=iubita, (vine din latina, o limba veche)

Ibovnica=Amanta (vine din slava, tot o limba veche, dar alta decat latina).

PS. Ai grija cand te insori pe cine iei...Si gandeste-te - tot timpul - ca ti-o da numa tie, asa o sa-ti vina mai usor.

 

 

Doare, doare al dracu de tare cand imi zici ce zici. :crazy: .... Daia nu mai pot eu he he. :spiteful:

 

Asculta prietene inainte de a umbla cu subtilitati de dictioar incearca sa faci unul ci jigniri utile ca vad ca te pricepi.

 

On tpoic : in popor sunt multi care vorbesc folosind cuvinte de dictionar, dar care de a coror semantica nu au habar.

Asa ca revino-ti , inchide dictionarul si uita-te cati anume, de langa tine folosesc cuvantul "Curva " si cu ce sens.

 

Q.E.D.

 

Pentru P.S.-ul tau o sa ma fac ca nu exista , la fel ca si tine. (Si totusi, tu asa pretinzi ca ti-o da numai tie ?). :roll:

 

 

 

se pare ca nu stii de gluma ,te-am salutat ! :D

 

 

Tipul chiar nu stie de gluma ! Ai dreptate Red

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai depinde pentru ce vrea un partener daca e pt el il parasesc direct fara comentari...Ops..Sunt femeie l-as ierta poate daca m-ar insela cu o femeie dar daca ma inseala cu un barbat,nu :spiteful:

vezi de asta sunt barbatii superiori femeilor :crazy:

pt ca noi nu am avea nimic impotriva daca am veni acasa si ne-am gasi nevasta in pat cu menajera,dadaca,etc :roll:

Editat de menssana1984

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×