Jump to content
Forum Roportal
hana

A treia persoana..

Rate this topic

Recommended Posts

Santeti cu cineva impreuna de ceva vreme cum credeti ca ar afecta o a treia persoana cuplul vostru chiar daca relatzia cu ea/el ar fi strict sexuala?

Unii spun ca o a treia persoana in relatie ,intareste sentimentele....Chiar si daca e vorba numai de sex...

Iar altii nici nu concep ideea...Tocmai pentru ca iubim diferit si avem notiuni diferite asupra conceptului..

In opinia mea,nu sunt de acord cu o a treia persoana....Sunt mai conservatoare.

nu cred ca se poate pune problema in termeni de a doua,a treia sau a n-a persoana...suntem prea multi si prea nu avem drept asupra vietilor celor de langa noi

Santeti cu cineva impreuna de ceva vreme cum credeti ca ar afecta o a treia persoana cuplul vostru chiar daca relatzia cu ea/el ar fi strict sexuala?

Pai probabil ca una dintre persoane ar trebui sa dispara.

Adica ce parere avem despre a-ti insela partenerul , cu alte cuvinte...

Hmmmm.... Pai e cat se poate de naspa . :)

:) nu v-ati prins deloc ...a treia persoana din pat e sfatuitorul fetii care-i spune .....mama ,ce ti-am spus io ca pozitia aia nu te avantajeaza deloc ......sa vezi cand intervine sfatuitorul lui ce aglomeratie se face in pat ....:D

Si a treia persona, ce rol ar avea ? Vb de o relatie in trei? sau?

Nu am inteles ce ai intrebat. Deh...batranetea! :jester:

Ma refeream la faptul ca din cand in cand sa ai si o a treia persoana in pat..doat in pat...

Adica ce parere avem despre a-ti insela partenerul , cu alte cuvinte...

Hmmmm.... Pai e cat se poate de naspa . :yes:

M-ai inteles gresit..Ex: partenerul/a are chef sa difersifice meniul sexual si din cand in cand pofta de un trio in pat sau marog pe unde apuca.. Deci nu e vb de inselat in cuplu..

:crazy: nu v-ati prins deloc ...a treia persoana din pat e sfatuitorul fetii care-i spune .....mama ,ce ti-am spus io ca pozitia aia nu te avantajeaza deloc ......sa vezi cand intervine sfatuitorul lui ce aglomeratie se face in pat ....:P

:spiteful: ...... :crazy:

M-ai inteles gresit..Ex: partenerul/a are chef sa difersifice meniul sexual si din cand in cand pofta de un trio in pat sau marog pe unde apuca.. Deci nu e vb de inselat in cuplu..

:spiteful: ...... :crazy:

Get real ! Not in this life time for me !!!

Eu nu as imparti-o cu nimeni. daca vrea sa fie si cu altii , cu 2 sau 3 in acelasi timp nu va mai trebui sa fim impreuna. :yes:

Si totusi cred ca era mai nimerit sa numesti topicul : menaj in 3 -sprezece sau cati or fi acolo.... :jester:

Edited by geo3029