Sari la conținut
Forum Roportal
hana

A treia persoana..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Santeti cu cineva impreuna de ceva vreme cum credeti ca ar afecta o a treia persoana cuplul vostru chiar daca relatzia cu ea/el ar fi strict sexuala?

 

eu zic ca daca a doua persoana este ca dansul ... sigur trebuie si a 3-a !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu zic ca daca a doua persoana este ca dansul ... sigur trebuie si a 3-a !!!

:jester:

 

Fluturele...a cui e? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu zic ca daca a doua persoana este ca dansul ... sigur trebuie si a 3-a !!!

 

 

Doamne fereste !!!!!

:- :) ;)

:jester: :) :o: Daca in erectie areta asa ma intreb oare ce se intampla dupa ? Dispare ?

:) Poza aia.... daca ma uit bine la ea mi-au trecut toate supararile , am motive sa fiu happy .

Thanks man ! :shout:

Editat de geo3029

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne fereste !!!!!

:- :) ;)

:jester: :) :o: Daca in erectie areta asa ma intreb oare ce se intampla dupa ? Dispare ?

:) Poza aia.... daca ma uit bine la ea mi-au trecut toate supararile , am motive sa fiu happy .

Thanks man ! :shout:

 

Da, dar e jucausa ... ca sa raspund si unor pareri de pe topicul cu "marimea conteaza" :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm!

Nu stiu ce sa spun...Nu cred ca este o idee buna sa-i spun sotiei: stii am invitat-o in seara asta si pe X la noi. Cine este x??? Pai...amanta ea!

In ceea ce priveste anutul similar din partea ei, iarasi nu mi se pare o idee stralucita: nu cred ca as avea "rabdarea" sa o ascult pana la capat!

PS. Eu unul, am facut sex cu doua tipe in pat. Culmea, era surori, dar nu era o relatie de iubire intre noi (in orice combinatie ati lua-o). Pur si simplu s-a...intamplat. Eram cu totii putin bauti si trebuia sa impartim o camera. Eu cred insa, ca ele au "aranjat" ca sa se "intample" asa. Asta pentru ca evenimentele s-au desfasurat int-un anume fel...prea elaborat ca sa fie o pura intamplare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmmm!

Nu stiu ce sa spun...Nu cred ca este o idee buna sa-i spun sotiei: stii am invitat-o in seara asta si pe X la noi. Cine este x??? Pai...amanta ea!

In ceea ce priveste anutul similar din partea ei, iarasi nu mi se pare o idee stralucita: nu cred ca as avea "rabdarea" sa o ascult pana la capat!

PS. Eu unul, am facut sex cu doua tipe in pat. Culmea, era surori, dar nu era o relatie de iubire intre noi (in orice combinatie ati lua-o). Pur si simplu s-a...intamplat. Eram cu totii putin bauti si trebuia sa impartim o camera. Eu cred insa, ca ele au "aranjat" ca sa se "intample" asa. Asta pentru ca evenimentele s-au desfasurat int-un anume fel...prea elaborat ca sa fie o pura intamplare!

 

 

de ce cred toti babatii ca sunt tinta unui complot ...elaborat ...:shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce cred toti babatii ca sunt tinta unui complot ...elaborat ...:shout:

 

Nu a fost ceva spontan! Si ca sa intelegi mai bine: amandoua erau niste fete educate, stilate si foarte frumoase. Mie insa imi placea in mod deosebit cea bruneta. Ea imi daduse foarte clar sa inteleg ca ma place. Ea m-a retinut in camera (era a lor, nu a mea!). Initial am crezut ca totul se va rezuma la un sarut, doua...Ei bine, in timp ce ea m-a sarutat pe gura, sora-sa se ocupa...altceva. Nu mi-am dat seama ca mainile erau ale...altcuiva, si cand, intr-un final, am realizat ca eram sarutat in doua locuri SIMULTAN, m-am blocat putin...ca sa fiu sincer. Doar tactul si "faptu ca luau chestia asta ca o...gluma" au salvat situatia. Si acum te intreb eu pe tine: tie ti se pare a fi fost ceva spontan?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu a fost ceva spontan! Si ca sa intelegi mai bine: amandoua erau niste fete educate, stilate si foarte frumoase. Mie insa imi placea in mod deosebit cea bruneta. Ea imi daduse foarte clar sa inteleg ca ma place. Ea m-a retinut in camera (era a lor, nu a mea!). Initial am crezut ca totul se va rezuma la un sarut, doua...Ei bine, in timp ce ea m-a sarutat pe gura, sora-sa se ocupa...altceva. Nu mi-am dat seama ca mainile erau ale...altcuiva, si cand, intr-un final, am realizat ca eram sarutat in doua locuri SIMULTAN, m-am blocat putin...ca sa fiu sincer. Doar tactul si "faptu ca luau chestia asta ca o...gluma" au salvat situatia. Si acum te intreb eu pe tine: tie ti se pare a fi fost ceva spontan?

 

 

si toata ...joaca cat a costat ....dublu ? ca daca a costat am gasit motivul .....complotului ! :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si toata ...joaca cat a costat ....dublu ? ca daca a costat am gasit motivul .....complotului ! :jester:

 

 

eu cred ca si blonda il placea... :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si toata ...joaca cat a costat ....dublu ? ca daca a costat am gasit motivul .....complotului ! :shout:

Se vede ca habar nu ai cu cine ai de-a face!

Nu am platit, nu platesc si nici nu voi plati vreodata un raport sexual. Nici macar daca ar fi vorba de Angelina Jolie.

Cu curve nu m-am dus NICIODATA. Si desi nu sunt pentru a spune niciodata niciodata, aproape ca imi pot pune capu ca nici nu o voi face vreodata. Punkt!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×