Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

eu sper sa joace mai bine decat au jucat cu barca si sa cl.ar fi grozav,asa ca toti fanii diavolilor sa ii sustina pana la capat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la capat asta cum?

 

In finala tin si eu pumnii lui Manchester desi nu sunt fanul echipei date dar de cat Chelsea mai bine Manchester

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasa tu speri sa joace si rapidul in liga campionilor, asa ca ce sa ne asteptam ? :P

 

va juca si RAPIDUL de la anu'......... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va juca si RAPIDUL de la anu'......... ;)

daca vine iarasi Lucescu poate ajunge dar asa cu schimburile astea de antrenori nu prea cred

 

si eu sper sa castige chelsea,chiar daca i-au eliminat pe favoritii mei.

Chelsea pierde cu 2-0 :P nu au valoarea celor de la Manchester

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mult conteaza echipa iar dupa parerea mea Chelsea se bazeaza pe caracteristicile individuale ale fotbalistilor,pe cand la Manchester este o echipa bazata pe relatii intre jucatori,care sunt puternice chiar daca Ronaldo este un fel de superstar la ei

dar castige cine o fi mai bun nu prea le am cu fotbalul englez,astept mai mult finala Cupei Uefa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca vine iarasi Lucescu poate ajunge dar asa cu schimburile astea de antrenori nu prea cred

 

 

Chelsea pierde cu 2-0 :P nu au valoarea celor de la Manchester

Poate ca nu au valoarea celor de la manchester,dar nu intotdeauna cea mai buna echipa castiga.cine s-ar fi asteptat anul trecut ca Milan sa-i invinga pe diavoli cu 3-0?o echipa de "batranei" impotriva prospetimii tineretii.Chelsea sta bine in aparare,la fel ca si Manchester si cred ca va fi un meci foarte echilibrat cu putine goluri.C.Ronaldo joaca prost in meciurile importante si presiunea va fi foarte mare pentru el,aceasta fiind prima lui finala de Champions League. ;) oricum nu ma prea intereseaza cine castiga,dar pronosticul meu este 1-0 pentru chelsea,gol Drogba 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×