Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Si eu tin cu Man.Utd.....:roll: (nu tin cu echipe din campionatul romanesc,pt ca nu se merita....)....

Asa tin cu mai multe echipe din fotbalul de afara :roll: numai ca cu Man Utd tin de cand aveam 15 ani :roll: si sunt mai informat...

Asa.....eu zic ca ar fi interesanta o finala a UCL intre Man Utd si Liverpool....(tin cu ambele echipe :roll: imi place foarte mult fotbalul englezesc asa ca tin astea 2 echipe....adik in fine nu sunt fan infocat ....dar pur si simplu imi place cum joaca :) )

Acu inteleg ca in semifinale vor pica Man Utd cu Barcelona.... ... eu zic ca meciul va fi foarte disputat....dar cred ca Man Utd are 51% sanse sa se califice in finala....pt ca sunt mai in forma pe moment....

Apropo care este jucatorul vostru favorit al "diavolilor rosi" ?Al meu este Scholes(dintre cei mai vechi,care inca mai joaca)....si dintre cei mai "noi" imi place de Rooney si de C.Ronaldo :D

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma asteptam ca Manchester sa joace atat de inchis pe Nou Camp. Au sacrificat spectacolul pentru scop, desi mai degraba nu au putut. Daca mai erau dubii in privinta celei mai ofensive si spectaculoase echipe acuma s-au dus :friends:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E clar cine va lua CL anul acesta, nu ? Acum asteptam sa se califice Liverpool... Dupa cum am zis de atatea ori, Man Utd poate trece de oricine in afara de AC Milan... Iar de milanezi s-au ocupat altii mai demult... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×