Jump to content
Forum Roportal
nycole

Manchester United

Recommended Posts

:spiteful:

pe forum avem si suporteri ai diavolilor?daca da,venit aici sa discutam,impartim pareri....credeti ca man utd poate sa castige liga campionilor? :friends: eu cred ca au sanse f mari :spiteful: come on red devils!!!!!!!!!!!!!

aia de au furat-o acasa de la liverpool? :flowers: sa fim sobri

mi-ar placea sa ia Manchester,ca saracii au uitat de cand nu au mai luat si ei ceva important.Anul asta macar par a lua campionatul in Anglia. Si acolo asta face cat 10 CL-uri.Si poate se retrage si Ferguson in sfarsit dupa aia. Si-l ia si pe figurantul ala de Ronaldo dupa el. Maaaaaaare pramatie si aia! :flowers:

aia de au furat-o acasa de la liverpool? :D sa fim sobri

mi-ar placea sa ia Manchester,ca saracii au uitat de cand nu au mai luat si ei ceva important.Anul asta macar par a lua campionatul in Anglia. Si acolo asta face cat 10 CL-uri.Si poate se retrage si Ferguson in sfarsit dupa aia. Si-l ia si pe figurantul ala de Ronaldo dupa el. Maaaaaaare pramatie si aia! :)

pe bune?cred ca nu am vazut acelasi meci!cred ca tu urmareai dinamo-benfica!in primul rand liverpool-manchester a fost 0-1 :friends: si in al doilea rand alex ferguson e un antrenor jos palaria(spre deosebire de alti figuranti ).tu cred ca nu prea urmaresti meciurile lui manchester asa ca nu prea ai tu cum sa-ti dai seama ce jucator e cristiano ronaldo!si daca nu ai vazut nici meciurile portugaliei ,atunci nu ai vazut nimic. :ermm: esti :focus: si nu prea in stare sa afirmi ce ai afirmat mai sus.in plus ,cand faci niste afirmatii mai da si niste argumente.ok?pt ca fara,nu-si au rostul! :o: go manchester

Nu prea cred ca are sanse....Dupa parerea mea ia Barcelona.

tu ai vazut cum a jucat barca in ultimul timp?nu cred ca ai vazut daca afirmi asa ceva!

Pe mine ma doare-n fund de Barca. Sunt fana Man Utd cu adevarat. In schimb, Alex Ferguson nu mi se pare chiar exceptional. Mai ales ca din cauza lui a plecat Ruud van Nistelrooy. Dar ma rog... Cat despre cei care au ceva impotriva lui Cristiano Ronaldo... sa vada niste meciuri, ca sunt cam in necunostinta de cauza. E extraordinar de talentat.

pacat ca nu stii sa-ti sustii afirmatiile cu argumente, mai dunedainul!!dar cam asta e moda in ultimul timp.ce sa-i faci?toti isi dau cu parerea dar nu-si sustine nimeni spusele. :roll:

pacat ca nu stii sa-ti sustii afirmatiile cu argumente, mai dunedainul!!dar cam asta e moda in ultimul timp.ce sa-i faci?toti isi dau cu parerea dar nu-si sustine nimeni spusele. :roll:

what? ce trebuie sa-mi sustin? care din afirmatiile mele par a trebui "sustinute cu argumente" ?

Manchester ar trebui sa se multumeasca cu titlul din Anglia care e tot mai aproape de ei.

De ce sa se multumeasca???