Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

cand se deschide singur inseamna ca divunul te considera pregatit . dar cand faci masaj energetic pe el inseamna fortat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu mai fortati, ca o sa ajungeti sa mergeti cu ochii cat cepele pe strada si cu privirea pierduta ... adica nebuni

subscriu. atunci cand luam/primim fortat mai mult decat putem duce, ajungem in sau dincolo de pragul nebuniei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa zicem ca as fi ...

Eu l-am avut activat fara sa-i pot face nimic vreo 3 ani. Dupa aceea am reusit sa-l inchid. Acum mi-e mai usor sa-l controlez dar nu il folosesc. Activarea si inactivarea e o chestiune de cateva minute.

 

inseamna ca Dumnezeu te-a considerat pregatit ... ?!? :lol:

Dimpotriva, m-a considerat nepregatir. De aceea mi-a fost deschis cu forta si am putut sa vad imaterialul. Cand am terminat "educatia" mi s-a permis sa "clipesc".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu l-am avut activat fara sa-i pot face nimic vreo 3 ani. Dupa aceea am reusit sa-l inchid. Acum mi-e mai usor sa-l controlez dar nu il folosesc. Activarea si inactivarea e o chestiune de cateva minute.

Dimpotriva, m-a considerat nepregatir. De aceea mi-a fost deschis cu forta si am putut sa vad imaterialul. Cand am terminat "educatia" mi s-a permis sa "clipesc".

Si ce ai vazut in imaterial?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu l-am avut activat fara sa-i pot face nimic vreo 3 ani. Dupa aceea am reusit sa-l inchid. Acum mi-e mai usor sa-l controlez dar nu il folosesc. Activarea si inactivarea e o chestiune de cateva minute.

si cum s-a manifestat ? a avut efecte negative asupra ta? ..dar efecte pozitive?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cum s-a manifestat ? a avut efecte negative asupra ta? ..dar efecte pozitive?

S-a manifestat printr-un flux puternic energetic la nivel cerebral. Localizarea senzatiei era in frunte, mai exact in interiorul craniului in dreptul fruntii. Senzatia este de rotire, vartej, iar sensul este cal al acelor de ceas daca il tin cu fata spre mine. Mai aveam astfel de senzatii il prexul solar si in dreptul inimii, iar in momentul levitatiei in fiecare celula.

Am fost asistat de un initiat imaterial - nu stiu cine e. deoarece comunica cu mine prin senzatii energo-spirituale imi era foarte greu sa il inteleg. De aceea aveam nevoie de ochiul mintii deschis la maxim. La acest nivel lumile se contopesc si poti calatori in spatiu si timp. Poti induce orice prin puterea mintii - pepinde de gradul de "deschidere".

De fapt la asta se refera si Iisus cand spune ca cu credinta cat un bob de mustar poti avea puteri nebanuite: credinta inseamna trezire, iar trezirea inseamna activarea ochiului mintii. Activarea lui fara credinta inseamna autodistrugere.

 

Efectele negative au fost in general fizice si psihice. Cand fluxul era prea puternic vibram tot, imi venea sa ma tavalasc pe jos, sa ma dau cu capul de pereti. Pe plan psihic aveam parte de prezente paralele, informatii din astral, control mental, educatie. Am avut parte de calatorii astrale, initiere, experiente fizice concrete, etc. Am povesti pe forum despre toate.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×