Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Extraterestrii... printre noi

Postări Recomandate

10 hours ago, The Unknown said:

Bien sûr, au si nume: - kHillary, pelosi, ca sa le acopere de identitatea originala de SATANE din Legiunea Satanistilor cu ochii invinetiti si inrositi de transfuziile de sange de copiii.   

Crede ca sint imortale, si au puteri speciale!!!

Zilele Statelor Unite sunt numarate, cu tot cu republicani sau democrati. Eu as pleca de acolo pana in 2030. 

 

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, Avalon73 a spus:

Zilele Statelor Unite sunt numarate, cu tot cu republicani sau democrati. Eu as pleca de acolo pana in 2030. 

Si unde ai pleca tu de exemplu daca erai aici???   Tot mai multi evrei se comaseaza in Phoenix la caldura, case ieftine daca se compara cu New York, e liniste si caldura.  Raiul pe Pamant.  Ar prefera ei Paradise Valley dar deja costul vietii acolo a depasit orice normalitate, tot impins spre sus de evrei ca sa nu incape si altii acolo.   Adica ei vin si eu sa plec.  Stiu ei de ce vin aici si nu merg in California, ca sa evite pe negri, aici sint foarte putini in comparatie cu alte state, citeste aici ==>>    https://www.census.gov/quickfacts/phoenixcityarizona   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
26 minutes ago, The Unknown said:

Si unde ai pleca tu de exemplu daca erai aici???   Tot mai multi evrei se comaseaza in Phoenix la caldura, case ieftine daca se compara cu New York, e liniste si caldura.  Raiul pe Pamant.  Ar prefera ei Paradise Valley dar deja costul vietii acolo a depasit orice normalitate, tot impins spre sus de evrei ca sa nu incape si altii acolo.   Adica ei vin si eu sa plec.  Stiu ei de ce vin aici si nu merg in California, ca sa evite pe negri, aici sint foarte putini in comparatie cu alte state, citeste aici ==>>    https://www.census.gov/quickfacts/phoenixcityarizona   

Apropo de evrei, pai civilizatia europeana si americana e de sorginte iudeo-crestina, are la baza valorile morale promovate de Moise si profeti in VT si de apostoli in NT.

Fara evrei si germanici SUA ar fi fost un gunoi la fel ca America de Sud.

Ia uite ce le zice Ăl de sus evreilor din USA aflati acolo in vremurile de pe urma (o zice evreilor dar păcăniții zic ca Ăl de Sus li se adresează lor, complet fals):

Apocalipsa 18:4-8 

Apoi am auzit din cer un alt glas, care zicea: „Ieșiți din mijlocul ei, poporul Meu, ca să nu fiți părtași la păcatele ei și să nu fiți loviți cu urgiile ei! Pentru că păcatele ei s-au îngrămădit și au ajuns până în cer și Dumnezeu Și-a adus aminte de nelegiuirile ei. Răsplătiți-i cum v-a răsplătit ea și întoarceți-i de două ori cât faptele ei. Turnați-i îndoit în potirul în care a amestecat ea! Pe cât s-a slăvit pe sine însăși și s-a desfătat în risipă, pe atât dați-i chin și tânguire! Pentru că zice în inima ei: ‘Șed ca împărăteasă, nu sunt văduvă și nu voi ști ce este tânguirea!’ Tocmai pentru aceea într-o singură zi vor veni urgiile ei: moartea, tânguirea și foametea. Și va fi arsă de tot în foc, pentru că Domnul Dumnezeu, care a judecat-o, este tare.

p.s. trebuie sa fi mare ipocrit sau un mare profitor al sistemului capitalist al US sa nu realizezi ca in intreg textul din Apoc. cap. 17-18 e vorba de SUA, care da, e si catolica, de aceea se precizeaza ca "aici e mintea plina de intelepciune".

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu NU citesc texte din astea de Moise si prescurtari Apocaliptice in care nu cred si deloc nu ma preocupa!!!   Observ si fara ca acesti pocaiti joaca a Jesus cu nu stiu cine, dar nici partea asta nu ma intereseaza ca Istoria se repeta.   Pe nici o religie si credinta nu dau un ou clocit.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, dar din cate am observat esti pe aceeasi lungime de unda cu Zod, crezi in extraterestri, in reptilieni, in iluminatti, masoni, adica tot tacâmul. Deci in ceva tot crezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bunicii au fost Masoni si din partea mamei ca si al tatalui, asa am fost crescuti cu asemenea valori, sa fac diferenta intre oameni, nu doar pe categoria buni si rai ci multe alte criterii. 

Comunic intr-un fel cu cineva de undeva primesc comenzi utile, si mama mea a fost asa dar nu credea nimeni in communism.  Nimic din acele previziuni din carti sau boabe al voiantilor celebri, este un mesaj pe care doar eu-l aud cateodata.   

Cu Zod n-am vorbit despre material de pocaiala, sau biblie!!!               

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×