Sari la conținut
Forum Roportal
Mallorca

Metallica - despre monştrii sacri

Postări Recomandate

nu e vorba de parinti, ca daca as avea cu cine merge, m-ar lasa si mi-ar da si bani. dar pur si simplu nu am cu cine. amicii mei nu sunt in stare sa se duca la magazinul din colt singuri, dar sa mearga din Iasi pana in Bucuresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pt Newtask:

mi-a schimbat viata in bine. mai ales James Hetfield prin modul lui de a fi:puternic si cu multa vointa. e un model pt mine, sa nu zic idol, pt ca nu cred in asa ceva (in idoli).

iti place mult Seek&distroy :dance4:). mie imi place The outlaw torn.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am contestat.

 

Ma gandesc cu groaza cum ar fi daca mi s-ar aplica semnatura ta...know what I mean?

no matter...

...................

ba,, rad intruna...

tare frate, tare.

 

pt Newtask:

mi-a schimbat viata in bine. mai ales James Hetfield prin modul lui de a fi:puternic si cu multa vointa. e un model pt mine, sa nu zic idol, pt ca nu cred in asa ceva (in idoli).

iti place mult Seek&distroy :dance4:). mie imi place The outlaw torn.

imi plac toate...

absolut toate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu ma consider un fan Metallica cu toate ca nu sunt inscris in fanclubul lor..

imi plac foarte multe trupe --leat cu Metallica--

.....................

mi-am cumparat deja biletele. :P ( culmea este ca nevasta-mea nu vrea sa mearga :dance4: )

 

si eu mi-am cumparaaaaaaaat :)

(i-am pierdut acu' 10 ani, asa ca ar fi de neiertat sa nu-i vad nici acum :) )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu mi-am cumparaaaaaaaat :dance4:

(i-am pierdut acu' 10 ani, asa ca ar fi de neiertat sa nu-i vad nici acum :P )

am fost si acum 10 ani...pe Lia Manoliu ---

sincer, am fost putin dezamagit de prestatie....au cantat putin si ca orice trupa si-au promovat noile piese...

sunt super faine, insa la vremea respectiva toata lumea se astepta la Metallica cu melodiile consacrate...

a fost oricum o experienta frumoasa.

de data asta sper sa vina cu piesele de rezistenta si sa cante mai mult ( poate ii tin plamanii ceva mai mult :) )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am fost si acum 10 ani...pe Lia Manoliu ---

sincer, am fost putin dezamagit de prestatie....au cantat putin si ca orice trupa si-au promovat noile piese...

sunt super faine, insa la vremea respectiva toata lumea se astepta la Metallica cu melodiile consacrate...

a fost oricum o experienta frumoasa.

de data asta sper sa vina cu piesele de rezistenta si sa cante mai mult ( poate ii tin plamanii ceva mai mult :P )

 

ma astept la asta si e normal, dar daca vor canta macar "eye of the beholder" si "fade to black", eu sunt fericita :dance4:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma astept la asta si e normal, dar daca vor canta macar "eye of the beholder" si "fade to black", eu sunt fericita :dance4:

vor canta piesele vechi--in mare parte--

nu mai au ce sa promoveze asa ca vor face un concert de pomina---mizez pe asta--

abia astept....

pentru ce sector ai bilet?

eu mi-am luat bilete de 180, pentru sectorul "front" de pe teren...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vor canta piesele vechi--in mare parte--

nu mai au ce sa promoveze asa ca vor face un concert de pomina---mizez pe asta--

abia astept....

pentru ce sector ai bilet?

eu mi-am luat bilete de 180, pentru sectorul "front" de pe teren...

 

 

gazon B - 100 RON

am vrut sa-mi iau la A, dar m-am gandit ca o sa fie POGO maxim acolo si nu vreau sa mi-o iau :dance4: (dupa o varsta te mai gandesti si la asta :) ) ( oricum, la maiden pe 4 aug tot la B mi-am luat).

Plus ca iti dai seama, 23 iulie...caldura mare nenicule...si sa vin cu 4 ore inainte sa stau langa scena ar fi fost criminal. :P

 

cine canta in deschidere?

Editat de X.E.N.A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gazon B - 100 RON

am vrut sa-mi iau la A, dar m-am gandit ca o sa fie POGO maxim acolo si nu vreau sa mi-o iau :dance4: (dupa o varsta te mai gandesti si la asta :) ) ( oricum, la maiden pe 4 aug tot la B mi-am luat).

Plus ca iti dai seama, 23 iulie...caldura mare nenicule...si sa vin cu 4 ore inainte sa stau langa scena ar fi fost criminal. :P

 

cine canta in deschidere?

nu o sa stau langa scena....

am trait experiente constrictoare la alice cooper.

nu mai vreau..

si daca nu-mi convine trec in sector b...

pe Maidanezi ii ratez....nu sunt in bucuresti atunci...si cred ca si pe cei de la judas..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×