Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Nu vi se pare ca timpul trece din ce in ce mai repede?

Postări Recomandate

am sentimentul ca timpul are alta dimensiune, de multe ori nu pot realiza in ce zi a saptamanii suntem

e suficient sa treaca ziua de luni si gata ,

poate ca sunt doar semnele sfarsitului, asa imi spunea mama ca ii povestea bunica ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm.. timpu trece la fel... uni spun ca peste noapte cand dormim trece brusc dar n ue asha.....cand te distrezi timpul trece repede sau asa crezi pt ca ejti bine dispus dar cand esti tresat ti sep pare o vejniciee nush daca e corect ceam spus asa cred eu si mi se-ntampla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Timpul trece mai repede pentru ca imbatranim :roll:

Editat de minaluidracula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da , ai dreptate timpul trece mai repede :roll: ..............

parca ieri luam capacitatea si ziceam ca mai e pana dau eu bacul........ si acum termin primul an de facultate.....

zboara timpule, zboara :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da dar daca nu ai nimic de facut si te plictisesti sa vezi ce greu trece

azi la mine mare plictiseala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa e vali, cand te plictisesti trece timpul greu... foarte greu, dar cand te distrezi.. trece repede :roll:

da bre tante asa e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: O:) Nu pot sa cred!!Deci este enervant,timpul trece muult prea repede!!Shi eu am senzatzia asta!!Nush frate cand eram mai mik..mi se parea ca trece mult prea incet,iar acum!!Nu mai am timp sa fac ce-mi propun,si ziua trece,TREC ANII :P :P shi imbatranim :band: si...tot asa..trec vacantzele repede...dar stiti ce e CEL mai ENERVANT????K atunci cand te distrezi...moaama...5 ore is ca 5 MINUTE..dar atunci knd :gum: faci lucruri oribil de plictisitoare si NASHPA 5 MINUTE=5 ORE :o: ...dar si atunci...oricum ar fi..trebuie sa recunosc..shi asa timpul trece repede...teoretic gandind....park ieri am aparut pe lume..si acum...am crescut...shi ma vad intra 8a...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×