Sari la conținut
Forum Roportal
eddy

Cele mai tari filme

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am vazut aseara "50 first dates" si mi sa-a parut super, super dragutel. are sincer de toate am si ras singura ca nebuna am si plans :pee si nu prea fac asta des uitandu-ma la filme. merita vazut.

iar filme BUNE mi sa-au parut "troy","a beautiful mind","eternal sunsine of a...(e lung :pee )","code 46"(pe care se pare ca putini la-au vazut).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A walca to remember ....

[snapbacca]28685[/snapbacca]

 

la-am vazut acum doua zile... nu te contrazic, un film foarte bun... :o::o: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ultimul film care la-am vazut si m-a impresionat "The Notebooca", la-am vazut singura, dar o sa-la mai vad o data si cu sotul meu..... cred ca o sa-i placa si lui... am plins aproape de sfirsit. (la inceput cam astepti ceva pina se desfasoara povestea filmului)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Milionar de weeca-end" a fost ultimul film pe care la-am vazut. Este romanesc si in el joaca (nu in rol principal), printre altii, Mircea Badea... e comedie :spiteful:

 

Alt film care mi-a placut se chema "A saptea moneda" dar nu-mi aduc aminte prea multe de el decat ca era o comedie romantica. E mult timp de cand la-am vazut, dar mi-a placut foarte mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nea Marin miliardar am ras pe burta ..cred ca eram si foarte bine dispusa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu Etenal Sunsine of the Spotless Mind si mi-a placut foarte tare mai ales ca joaca Jim Carrey unul din preferatii mei :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

THE WALL

THE BUTTERFLY EFFECT

THE EXORCIST

STIGMATA

THE NEW GUY

THE INCREDIBLES

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1)mie in general imi plac comediile:Cats and Dogs :) :wub: ,Garfield-The movie,Dumnezeu ptr. o zi(Bruce Allmighty,cred asa se numeste,nu sunt sigura)cu Jim Carey si alta comedie la care am ras de m-am stricat a fost Hitch

2)filmele de actiune nu ma prea incanta ca virgula cam toate sunt la fel dar mi-au placut Bad Boys 1 si 2 (care au si putin umor)si Triple X

3)de aventura Lord of the Rings toate partile :cat2: si Piratii din Caraibe:Blestemul Perlei Negre,cred ca-i cel mai misto film care la-am vazut pana acum,intr-un fel pare foarte real iar efectele sunt super si n-ai zice ca sunt facute pe calculator :o:

4)desene animate:cel mai mult mi-a placut Spirited Away,pe locul doi sreca 2 si deocamdata cam atat ..cred

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×