Sari la conținut
Forum Roportal
mo089

puteti fi mediu?testati-va...sa vedem daca puteti fi mediu

Postări Recomandate

de la clarvazatorul de servici ...nicolici ,parca asa-l cheama :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

red2sheos

femeie in toata firea,la moda,e culta

Iti plac pantofii rosii cu bot ascutit si toc inalt

Uneori iti place sa ai barbatii sub papuc

Esti destul de inalta( aprox.1.65 sau peste), ochi caprui, par saten

Ai intre 27 si 36 de ani

 

Acum ar dori sa ma clasifice si pe mine cineva?

Ca sunt tare curioasa

Editat de reginutza1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da.. eu ! Pt reginutzanu ai mai mult de 14 ani..esti fata ( asta e logic)ai prietene,

umblii numai cu ele

nu cred ca ai prieten

vrei sa fi in pas cu moda, chiar daca uneori nu reusesti

incerci prin nickname-ul tau sa pari o persoana importanta, interesanta si misterioasa ( avatarul pt ultima caracteristica).

esti certata, daca se poate spune asa, cu o prietena

 

arunci unele remarci rautacioase, iar altii se supara

 

 

micuta de statura.( in jur de 1,60) cu deficiente de nutritie. lipsa de calciu. recent iesita dintr-o relatie(prietenie). Satena... par scur sau mediu. Unghii lungi .Am nimerit? :P
zi`mi si mie :P poate ma nimeresti, dar fara sa te uiti la posturile celorlalti despre mine :P Editat de ChrisTinA_WhisperWind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
micuta de statura.( in jur de 1,60) cu deficiente de nutritie. lipsa de calciu. recent iesita dintr-o relatie(prietenie). Satena... par scur sau mediu. Unghii lungi .Am nimerit? :roll:
am chiar 1,60. N-am deficiente in nutritie si nu duc lipsa de calciu,far unghii lungi(ma incurca).paru' e mediu.N-am iesit deabinelea,pe jumatate,ma departez, dar nu fac mai mult de atat :P
da.. eu ! Pt reginutzanu ai mai mult de 14 ani..esti fata ( asta e logic)ai prietene, umblii numai cu elenu cred ca ai prietenvrei sa fi in pas cu moda, chiar daca uneori nu reusestiincerci prin nickname-ul tau sa pari o persoana importanta, interesanta si misterioasa ( avatarul pt ultima caracteristica).esti certata, daca se poate spune asa, cu o prietenaarunci unele remarci rautacioase, iar altii se suparazi`mi si mie :o: poate ma nimeresti, dar fara sa te uiti la posturile celorlalti despre mine :o:
nu umblu numai cu ele, dar imi petrec destul de mult timp cu ele

NU tin de moda si citeste ceam scris mai sus despre cearta aia.

Vreau sa par importanta da ce lagatura are nick-ul in asta?

In rest e ok :P

Cand am aruncat remarci rautacioase? :fool: :P

Editat de reginutza1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
red2sheosfemeie in toata firea,la moda,e cultaIti plac pantofii rosii cu bot ascutit si toc inaltUneori iti place sa ai barbatii sub papucEsti destul de inalta( aprox.1.65 sau peste), ochi caprui, par satenAi intre 27 si 36 de aniAcum ar dori sa ma clasifice si pe mine cineva?Ca sunt tare curioasa
deci ....cu pantofii nu ma nimerisi ,inaltimea ...sa zicem ,da e un pic peste :P , ochii ...nope ....parul saten ..aci ma nimerisi ....varsta ,sa zicem ma incadrez ..:fool:

adolescenta sau putin trecuta de adolescenta .....pretentioasa,inaltimea...nu esti mai inalta de 1,60....ochi negri ....par,castaniu deschis .....canti la un instrument ...si cam atat imi veni in minte ..:roll:

Esti femeie! :P Asa-i ca sunt "mediu" ? :o:
corect ..:P Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci ....cu pantofii nu ma nimerisi ,inaltimea ...sa zicem ,da e un pic peste :P , ochii ...nope ....parul saten ..aci ma nimerisi ....varsta ,sa zicem ma incadrez ..:fool: adolescenta sau putin trecuta de adolescenta .....pretentioasa,inaltimea...nu esti mai inalta de 1,60....ochi negri ....par,castaniu deschis .....canti la un instrument ...si cam atat imi veni in minte ..:Dcorect ..:P
n-am mai mult de 14. Ochi fff bine, parul meu este o amestecatura intre saten si blond, si....nope...nu cant la instrumente

Ce pot face cuvintele "va rog" :P Am primit chiar mai multe caracterizari decat ma asteptam :roll:

Editat de reginutza1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine ma nimereste si pe mine ?

Cu descrierea, fireste! :P

 

iti plac tigrii(in special cei albi,si mie imi plac)

esti baiat,iti place sa glumesti

Motto-ul tau este ceva de genu: Rasul poate invinge orice boala

N-ai mai mult de 18 ani

Inaltime in jur de 1,70......ochii negri sau caprui......par saten sau negru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×