Sari la conținut
Forum Roportal
marius_cta

Produsele Herbalife?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Adica in loc de ciorba sau castraveti,mananci 2 lingurite de prafuri dintr-un borcan...Hai sa fim seriosi!!!Nu mai prostiti lumea sa manance toate minunatiile, ca sa aiba spitalele pacienti de tratat...

daca erau prosteli si umpleau paturile din spitale de ce ministeru sanatatii le-a aprobat? romania e a 66 tara in care se deschide herbalife, si in toate tarile are abrobarile ministerelor de sanatate. si penicilina e praf, si aia te trimite in spital?

sunt atatia care au slabit, daca erau prosteli nu mai exista firma asta, in 27 de ani, cat are dadea faliment daca produsele nu erau bune. daca reusesti sa slabesti mancand atent, felicitarile mele, dar spune-mi, te rog, de ce sunt atatea persoane obeze daca se slabeste asa usor cum zici tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oki am inteles.slabesti cu astfel de produse dar tot nu inveti sa mananci sanatos si apoi ce ai realizat?te ingrasi la loc si iar pe prafuri?nu e o idee buna.eu asa stiu:vrei sa slabesti ai grija de alimentatia ta si in timpul regimului si dupa.conteaza enorm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred in herbalife: folosesc , mi-a taiat pofta de mancare,dupa 2 saptamani am slabit deja 3,5kg si deja m-am inscris ca colaborator. :P mi-a fost recomandat de o asistenta care a vazut rezultate si intr-adevar e f bun regimul" daca il pot numi asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ascultati aici fratilor surorilor, totul este comercial, totul este despre vanzari si profituri . cineva trebuie sa castige ! oamenii grasi? sa manance mai putin , mancare light, lichide multe( fara sucuri din comert), doar cele facute in casa, si cel mai important; MISCARE, MISCARE, SPORT, SPORT!!!!!!!!!!!!!!!. NU , PRAFURI, PASTILE SAU ALTE PROSTII COMERCIALE . MANCARE+ VIATA SEDENTARA ( LENE) = OBEZITATE. Face-ti sport oameni buni. FERICIRE!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca erau prosteli de ce ministeru sanatatii le-a aprobat? romania e a 66 tara in care se deschide herbalife, si in toate tarile are abrobarile ministerelor de sanatate. sunt atatia care au slabit, daca erau prosteli nu mai exista firma asta, in 27 de ani, cat are dadea faliment daca produsele nu erau bune. daca reusesti sa slabesti mancand atent, felicitarile mele, dar spune-mi, te rog, de ce sunt atatea persoane obeze daca se slabeste asa usor cum zici tu?

 

MIE draga...nu te enerva..."ministeru sanatatii" le-a aprobat ca suplimente alimentare.

 

De ce si cum le-a aprobat...intreaba-i pe patronii tai cat "costa" o autorizatie de punere pe piata a unui supliment alimentar si cat "costa" reactualizarea anuala a unei autorizatii...

 

Herba life...adica ierburi viata nu asigura nici proteine nici vitamine necesare...minerale?...pentru o parte din necesarul organismului uman in 24 ore.

DE CE?...simplu...de exemplu organismul regleaza automat necesarul de vitamine...

Iar produsele oferite sunt de ex.rose_ox - extract de rosmarin...numai (!) 78.51 lei - rosmarin se gaseste si faci infuzie....

herbalife line...numai 87.24 lei(!) contine acizi omega 3 - se gasesc in macrou si alti pesti marini si in ulei de masline ...vitamina E ...se gaseste default la farmacii precum si in ceai verde si altele.

 

Sunt multe persoane obeze deoarece:

- nu le intereseaza produsele herba;

- nu le interesaza sa slabeasca;

- mananca mult si nu consuma caloriile;

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
produsele herbalife sunt naturale si te ajuta sa slabesti fara sa iti strici sanatatea. au la baza ideea ca mancand sanatos, deci fiind mai sanatos vei avea greutatea in conformitate cu inaltimea , greutatea ideala pt corpul tau. astept alte intrebari.

Tu chiar crezi ce scrii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun 2 cazuri reale.

 

Una bucata amica - cam o suta si ceva de kile/ 150 m....a luat doua luni herbalife, a slabit 10 kile, insignifiant pentru greutatea ei...aceste 10 kile le-a luat inapoi in alte doua luni...rezultatul...si-a facut by-pass gastric.

 

A doua bucata amica - cam 70 de kile/160...a slabit si aia vreo 7-8 kile in doua luni, evident le-a luat inapoi in luna urmatoare.

 

Concluzii? Mai e cazul? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca erau prosteli si umpleau paturile din spitale de ce ministeru sanatatii le-a aprobat? romania e a 66 tara in care se deschide herbalife, si in toate tarile are abrobarile ministerelor de sanatate. si penicilina e praf, si aia te trimite in spital?

sunt atatia care au slabit, daca erau prosteli nu mai exista firma asta, in 27 de ani, cat are dadea faliment daca produsele nu erau bune. daca reusesti sa slabesti mancand atent, felicitarile mele, dar spune-mi, te rog, de ce sunt atatea persoane obeze daca se slabeste asa usor cum zici tu?

 

 

Da, da , e o firma minunata, care plateste agentilor care la vand produsele comisioane in stil piramida ....cu cat gasesti mai multi agenti care sa iti vanda produsele, cu atata TU faci un comision maimare

Da, produsele sunt ok, te tin in viata pentru a consuma, devii dependent de prafurile lor - pe care trebuie sa le consumi tot restul vietii daca vrei rezultate - deci inlocuiesti bugetul de mancare pe bugetul de herbalife ....

Ca sa nu mai vorbim ca organimsul tau se invata cu hrana lichida, stomacul uita cum e sa proceseze ceva mai dificil , etc etc ....

 

Iar topicul tau e doar un topic care face reclama la produse de vanzare , cum de nu te-a mirosit nici un moderator ma mira

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×