Sari la conținut
Forum Roportal
marius_cta

Produsele Herbalife?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as crede si nu

 

Adica,ce sa credem?Daca e bun sau nu,sau daca e eficient?

 

Ei bine,nu e bun...e, intr-o oarecare masura, eficient si sigur duce la tot felul de afectiuni ale stomacului,ficatului,etc.Am o ruda care dupa cativa ani de cure cu herbalife, s-a,,curatat'' de tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred in herbalife. Cred In Unul Dumnezeu, Creatorul cerului si al pamantului

mi-ai luat vorba din gura :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as zice sa credem mai mult in produsele de la mama natura decat in produsele si prafurile din cutii.vrei sa tii o cura intra p legume si fructe si alimente usoare pt detoxifierea organismului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu cred in produsele lor. am fost odata la o prezentare de-a lor din greseala, o minciuna intr-un anunt de angajare... dezamagita... am ramas in sala de curiozitate. e interesant cum pot sa laude niste produse, lumea din sala intreba: dar cat costa? dar cat costa? si ei zambeau fals in continuare si incercau sa te convinga sa cumperi niste chestii f scumpe.

nu am folosit nimik de la ei, dar modul in care si-au prezentat produsele ma face sa cred ca nu era nimik de capul lor, prea fals ca sa fie si bun...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Programul este bun...daca ai vreo 2000 de euro...si il faci vreo 6 luni...dar dupa aia daca continui acelasi stil de viata ca si pana inainte de a te apuca te ingrasi la loc :P

 

Vorbesc din proprie experienta... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica,ce sa credem?Daca e bun sau nu,sau daca e eficient?

 

Ei bine,nu e bun...e, intr-o oarecare masura, eficient si sigur duce la tot felul de afectiuni ale stomacului,ficatului,etc.Am o ruda care dupa cativa ani de cure cu herbalife, s-a,,curatat'' de tot.

 

herbalife nu e o cura... nu da cu siguranta probleme ale stomacului si ficatului, nu are cum. Produsele se folosesc si in afectiuni ale stomacului si ficatului. Ca sa imi fie mie clar "curatat" inseamna deces? Intreb ca s-a nu existe confuzii.. Daca da atunci ar fi bine sa spui exact cauza decesului pt ca datele incomplete induc lumea in eroare.

 

 

Programul este bun...daca ai vreo 2000 de euro...si il faci vreo 6 luni...dar dupa aia daca continui acelasi stil de viata ca si pana inainte de a te apuca te ingrasi la loc :cheer:

 

Vorbesc din proprie experienta... :D

 

Programul costa si dureaza in functie de problemele fiecaruia. Un program consta in: regim alimentar, consultatie si monitorizare de catre un nutritionist si produse.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×