Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

De cate ori iubim?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O data in viata...cred asta de mult, acum am simtit-o si o simt pe pielea mea :pardon:

Sa fiti iubiti!

Cati ani ai?...Daca ai de la 80 in sus e bun raspunsul....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no lasa...ca isi zice Utopia :doh:

...da...nici n-am observat.... :pardon:

 

Suna tare aiurea aia cu ,,o data-n viata"...adica in rest e doar simulare de iubire?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...da...nici n-am observat.... :pardon:

 

Suna tare aiurea aia cu ,,o data-n viata"...adica in rest e doar simulare de iubire?

 

Mai, sinteti rai! Pai uitati-va si voi pe profil...are 21 de ani! Prima dragoste...prima inima zdrobita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, sinteti rai! Pai uitati-va si voi pe profil...are 21 de ani! Prima dragoste...prima inima zdrobita!

Hai,mai...si tu...o fi prima dragoste mai complicata...dar pana atunci exista si minunile alea de iubiri din copilarie...colegul de gardinita,ala de banca de la scoala...vecinul de la II...sau astea nu conteaza?Fiecare etapa are iubirea ei...deci e o prostie,dupa mine,sa spui ca numai una exista in viata si aia e adevarata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai,mai...si tu...o fi prima dragoste mai complicata...dar pana atunci exista si minunile alea de iubiri din copilarie...colegul de gardinita,ala de banca de la scoala...vecinul de la II...sau astea nu conteaza?

 

 

Hehe, erau si alea un deliciu, dar eram prea nevinovati la virsta aia ca sa mai si suferim!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cate ori o fi nevoie pana la a gasi perechea cu care am petrece tot restul vietii.

 

Mi-a placut mult cum ai spus-o, asta inseamna putere, flexibilitate, viata.

La naiba, eu is la polu' opus. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×